lekarz Katarzyna Kasprzyk

Neurolog

Pani Doktor jest przecudowną, wspaniałą pełną empatii osobą, trafiłam do niej po kilku innych konsultacjach niestety błędnych... Pani doktor przede wszystkim rozmawia ze swoimi pacjentami i słucha, słucha przez duże S . Jest wspaniałą specjalistką kochającą swoją pracę. Jestem jej bardzo wdzięczna , wdzięczna za poświęcenie, za empatię , za możliwość spotkania jej na swojej drodze, za pomoc i wsparcie jakie mi okazała. Słowa nie są w stanie opisać mojej wdzięczności ... Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że Pani Doktor uratowała mi życie za co bardzo dziękuję i przytulam.

Poza tymi opiniami; dopiero Pan Kasia uzmysłowiła mi na czym polega moja choroba związana z przebytym udarem. Bez wahania przełożyła z lekarskiego, na pacjencki wszystkie skróty i terminologie. Teraz wiem co mi szkodzi, czego unikać. Poza tym wizyta była niezwykle miła i nadzwyczaj serdeczna. Grzegorz

Pani Katarzyna Kasprzyk, to lekarz jakich niestety zbyt mało jest w polskiej służbie zdrowia. Jestem jej bardzo wdzięczny, że po przebytym udarze, poświęciła mi i poświęca tyle swojego czasu. Dzięki jej profesjonalizmowi uwierzyłem, że są jeszcze lekarze, którzy potrafią w tym dziwnym kraju, dać nadzieję i przywrócić uśmiech. Pozdrawiam serdecznie. Janusz Rogalski

Pani Katarzyna Kasprzyk, to lekarz jakich niestety zbyt mało jest

Myślę, że pani Kasia nie umiałaby ukryć gdyby kogoś nie lubila, i dlatego niektórzy piszą takie komentarze. Wg mnie pani doktor ma zasadę, jak widzi, że ktoś chce, ona pomoże. Na początku powiedziała mi wprost - masz urojenia i dlatego Cię głowa boli. Dopiero po rozmowie wyszły na jaw moje problemy i złagodniała. Ale zdecydowanie nie powiedziałabym że zbagatelizowała problem . Zachowała się rewelacyjnie, przeznaczając mi ponad godzinę i rozmawiąjąc, badając. Pomogła mi się wyleczyć, co się nie udało przez ponad dwa lata innym lekarzom, Była to sprawa bardziej o ...

Na początku powiedziała mi wprost - masz urojenia i dlatego Cię głowa boli. Dopiero po rozmowie wyszły na jaw moje problemy i złagodniała. Ale zdecydowanie nie powiedziałabym że zbagatelizowała problem . Zachowała się rewelacyjnie, przeznaczając mi ponad godzinę i rozmawiąjąc, badając. Pomogła mi się wyleczyć, co się nie udało przez ponad dwa lata innym lekarzom, Była to sprawa bardziej o podłożu psychologicznym, dlatego trudno mi się wypowiedzieć o tym, czy dobrze diagnoializuje sprawy bardziej fizyczne. Jedno jest pewne - intuicję i wyczucie ma świetną !
Poza tym przemiła osoba :)

niech się ta cała "pani doktor" sama leczy , a nie bierze się za coś czego nie umie robić... Nie polecam jej. Każdy inny neurolog tylko nie ona..

Nie polecam jej. Każdy inny neurolog tylko nie ona..

Wspaniały człowiek i lekarz, rzeczowo podchodzi do problemu, nie wymądrza się i potrafi przyznać że czegoś nie wie ale to sprawdzi.Gy mówiłam o chorobie czułam ze uważnie słucha, wszystko dokładnie wyjaśniła jak mam postępować i co zrobić w razie wystąpienia niepożądanych objawów - to jest bardzo ważne dla pacjenta. Szczerze polecam,

Wspaniała Pani doktor, dobry i życzliwy człowiek!

Wspaniała Pani doktor, dobry i życzliwy człowiek!

leczylam sie dlugo u pani doktor i jestem zdziwiona niepochlebnymi opiniami. dla mnie byla zawsze mila i kompetentna. nigdy nie czulam sie zle traktowana ani zbywana, zawsze bardzo rzetelnie analizowana byla moja sytuacja i choroba. dzieki pani neurolg jestem teraz zdrowa.

Pani doktor nie bierze pod uwagęi nie zapisuje zgłaszanych dolegliwości i objawów choroby. Stwarza bardzo nieprzychylną atmosferę podczas wizyty, zbyt wcześnie bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu wyrokuje, że pacjentowi nic nie jest. Żałuję tej wizyty, bez niej miałabym o wiele bardziej pozytywną opinię o lekarzach. Ustawia się w rol Podczas wizyty czuje się, że jest się natrętem i zajmuje się pani doktor czas.

BEZNADZIEJNA PANI DOKTOR , ZMIENIA ZDANIE W ZALEŻNOSCI OD OPINI INNEGO LEKARZA NA TEMAT ZDROWIA PACJENTA, NIE POLECAM ,NIE POWINAN BYCLEKARZEM ABSOLUTNIE