lek. dent. Katarzyna Kawiczlek. dent. Katarzyna Kawicz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Katarzyna Kawicz

W gabinecie byłem na trzech wizytach,leczyłem dwa zęby w tym jeden kanałowo, jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze wizyta bezbolesna ,bardzo się stresowałem ale nic nie bolało, po drugie fajna atmosfera, czułem się jak prawdziwy pacjent , bardzo dobry kontakt, wszystko wyjaśnione wiedziałem co robimy , po trzecie jakość wykonania to jednym słowem bomba! Może trochę pobolewało przez dwa dni po zabiegu, bo ząb był troszkę podrażniony przez leczenie kanałowe,ale przeszło i jest spokój. A wypełnienie to mistrzostwo świata, moja żona nie mogła się zorientować, który ząb był leczony tak dobrze dobrany kolor wypełnienia, polecam!

Przemiła lekarka. Młoda i bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Bardzo delikatna, bezboleśnie wyleczyła mi dwa ząbki, jestem bardzo zadowolona, polecam

Przemiła młoda dentystka. Bardzo obrazowo tłumaczy każdy etap leczenia. Niesamowicie ciepłe podejście do pacjenta, polecam!