lek. dent. Katarzyna Kawiczlek. dent. Katarzyna Kawicz - zdjęcie profilowe

lek. dent. Katarzyna Kawicz

Doktor Katarzyna Kawicz jest osobą, która swoją pracę traktuje bardzo odpowiedzialnie, można nawet powiedzieć, że ambicjonalnie. Znajduje najlepsze dla pacjenta rozwiązania. Stara się zarażać optymizmem i nadzieją. Dla mnie jako pacjentki ważne jest, że od początku ufam diagnozie Pani doktor i widzę dobre efekty jej pracy. Moje pierwsze w życiu leczenie endodontyczne okazało się całkowicie bezbolesne. Jest osobą bardzo kontaktową, uważnie słucha tego, co mamy do powiedzenia. Cenię również to, że podczas wykonywania zabiegów opowiada co się w danej chwili robi lub za moment zrobi – zawsze boimy się tego, czego nie znamy; ja akurat lubię wiedzieć :)
W zależności od zabiegów, które mają się odbyć, Pani doktor poinformuje o rzadszej lub częstszej konieczności obecności na wizytach. Co ważne, z czym nigdy się wcześniej nie spotkałam, kieruje się dyspozycyjnością czasową i ekonomiczną pacjenta.
Panią doktor polecam każdemu niezdecydowanemu, kto zmienia lekarza z różnych powodów (bagaż przykrych doświadczeń potrafi skutecznie zniechęcić do regularnego leczenia stomatologicznego). Jest osobą, która skutecznie potrafi wyeliminować strach przed leczeniem i rozwiać wszelkie wątpliwości pacjenta. Wbrew diagnozom niektórych lekarzy, dla których jedyną terapią leczniczą jest usuwanie zębów, dziś wiem, że „okład” z kleszczy nie jest niczym trudnym – trudna jest sztuka leczenia zębów. Pani Katarzyna Kawicz doskonale zna tę sztukę i jest lekarzem bardzo kompetentnym – regularne szkolenia, ciągłe rozwijanie się zawsze charakteryzują wykwalifikowanego lekarza dentystę.

Danuta Lech

W gabinecie byłem na trzech wizytach,leczyłem dwa zęby w tym jeden kanałowo, jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze wizyta bezbolesna ,bardzo się stresowałem ale nic nie bolało, po drugie fajna atmosfera, czułem się jak prawdziwy pacjent , bardzo dobry kontakt, wszystko wyjaśnione wiedziałem co robimy , po trzecie jakość wykonania to jednym słowem bomba! Może trochę pobolewało przez dwa dni po zabiegu, bo ząb był troszkę podrażniony przez leczenie kanałowe,ale przeszło i jest spokój. A wypełnienie to mistrzostwo świata, moja żona nie mogła się zorientować, który ząb był leczony tak dobrze dobrany kolor wypełnienia, polecam!

Przemiła lekarka. Młoda i bardzo zaangażowana w wykonywaną pracę. Bardzo delikatna, bezboleśnie wyleczyła mi dwa ząbki, jestem bardzo zadowolona, polecam

Przemiła młoda dentystka. Bardzo obrazowo tłumaczy każdy etap leczenia. Niesamowicie ciepłe podejście do pacjenta, polecam!