Katarzyna Kleczkowska

Położna

Koszmar.Tak wspominam swój poród 5 lat temu z p. Katarzyna. Bardzo bolesne badania przed i w trakcie.Mimo korzystania z toalety założyła mi cewnik na dosłownie 5 min. Konsekwencją tego była poważna infekcja układu moczowego dlatego 2 dni po wyjściu wróciłam do szpitala a w konsekwencji leczenia antybiotykiem dostałam grzybicy w kanalikach mlecznych w piersiach której długo nikt nie mógł zdiagnozować a ból był olbrzymi. Ponadto p. Kasia mimo mojej niechęci zrobiła mi bardzo duże nacięcie,które nie goilo się i ponownie zostałam skierowana do szpitala. Cały proces dojścia do względnej normy ...

do szpitala. Cały proces dojścia do względnej normy miejsc intymnych (zagojenia sie rany naciecia) trwał 6 mies! Po 2 latach urodziłam kolejne tak samo duże dziecko bez żadnego nacięcia!
Bardzo żałuję współpracy z p. Kasia. Nie wykonała swojej pracy dobrze. Nie uważam jej za kompetentna a już zupełnie za delikatna osobę. Poród był potwornie męczący a dodatkowo na koniec zmuszona zostałam do położenia się na fotel czego nie chciałam i porodu w tej pozycji. Kolejny poród był zupełnie inny. Spokojny ,bez nacięcia, cewnikow i komplikacji. Mogłam tez decydować o pozycji w jakiej jest mi najwygodniej rodzic. Nie polecam

Polecam!! Porod z Kasia wspominam bardzo dobrze. Wszystko przeszlo sprawnie i szybko. Synek po 2,5 h byl juz z nami. Rodzilysmy w roznych pozycjach, Kasia byla wyrozumiala a jednoczesnie zdecydowana i profesjonalna. Mialam pewność, ze kontroluje sytuacje dzieki czemu nie martwilam sie tylko skupilam na tym co wazne. Z Kasia mialam kontakt zarowno przed porodem jak i po porodzie. Ogladala moje szwy i upewniala sie ze wszystko sie sprawnie goi. Zdecydowanie polecam ja jako polozna. Nie wyobrazam sobie kolejnego porodu bez Kasi!!!

Wspaniala polozna I bardzo troskliwa, byla przy moim cesarskim cieciu w maju 2016, wspierala I pomogla dojsc do siebie jak juz bylo po wszystkim. Bardzo ciepla I kochana , czulam sie z nia naprawde swietnie. Goraco polecam!

Najlepsza położna na jaką można trafić - zdecydowanie polecam! Kasia jest profesjonalistką w każdym calu, doskonale wie co robi, ma doświadczenie i szeroką wiedzę. Poza tym jest bardzo miłą, ciepłą i serdeczną osobą - od pierwszego spotkania budzącą zaufanie. Mój poród, mimo że początkowo wszystko szło dobrze, okazał się dość skomplikowany i niestety ostatecznie musiał zakończyć się cc. Tylko dzięki Kasi, jej wiedzy i opanowaniu, a także jej szybkim działaniu reakcja lekarzy o cc, ratująca życie mojego maluszka, była niemalże natychmiastowa. Kasia była też ze mną przez cały czas operacji i później jeszcze zajrzała do mnie na salę pooperacyjną i odwiedziła mnie na bloku poporodowym. I jeszcze jedno - zdecydowałam się na Kasię po przeczytaniu opinii na tym portalu i nie zawiodłam się, a jestem osobą wymagającą.

Dzięki Kasi udało mi się szybko urodzić Córę pomimo, że miałam problem z rozwarciem. Gdyby nie jej szybka interwencja odesłanoby mnie do domu po raz drugi a cierpiałam nieziemsko :(( Kasia zrobiła "totalną magię" i od przyjazdu do szpitala o 13 o 15 już Zosia była z nami :) Wspaniały charakter, cały czas uśmiechnięta i pełen profesjonalizm! Pomimo,że była to prywatna pomoc po powrocie do domu miałam problem, nie mogłam udać się do lekarza bo nie było miejsc i zadzwoniłam do niej i bezinteresownie kazała przyjechać i mnie zbadała! ANIOŁ ...

ANIOŁ NIE KOBIETA polecam naprawdę warto było mieć Kasię u swojego boku w tych wspaniałych chodź czasem trudnych chwilach!!!!!!

Urodziłam z Kasią córeczkę i wspominam to jak najpiękniejsze wydarzenie w życiu. W pełni naturalny poród, do wody, spokojnie, bez stresu. Piękne, intymne wydarzenie. Kasia wspaniale podtrzymywała mnie na duchu w najtrudniejszych chwilach i odsuwała się dyskretnie, kiedy potrzebowałam po prostu przytulić się do męża. Przez cały poród czułam się pewnie, wiedziałam, że jestem w rękach kompetentnej, zaangażowanej osoby. Po porodzie odwiedziła mnie na sali, byłyśmy też w kontakcie po powrocie do domu. Jeśli jeszcze kiedyś urodzę, to tylko z nią.

Jeśli jeszcze kiedyś urodzę, to tylko z nią.

Rodziłam z panią Kasią w szpitalu św Zofii. Nie był to łatwy poród. Skończyło się vacum. Pani Kasia zadbała o stronę medyczną tzn wzywała lekarza kiedy było trzeba, sprawdzała tętno dziecka i wydaje mi się że reagowała gdy się działo coś niepokojącego. Nie jest to jednak osoba łagodna i przyjazna i delikatna. Badanie podczas porodu było bolesne, gdy miałam trudniejsze momenty pani Kasia mówiła "Skup się. Ty jesteś matką". Brakowało jej łagodności, miłego podejścia do pacjenta. Jeśli ktoś potrzebuje mieć nad sobą bat to pani Kasia jest ok. Jeśli komuś ...

Jeśli ktoś potrzebuje mieć nad sobą bat to pani Kasia jest ok. Jeśli komuś potrzeba wsparcia, spokojnego powiedzenia że wszystko będzie dobrze i świetnie sobie radzi to raczej od pani Kasi tego nie usłyszy. Ja przez nią byłam zestresowana jeszcze bardziej. Pozdrawiam.

Kasia to profesjonalna położna i wspaniała i zawsze uśmiechnięta dziewczyna. Zawsze odbierała ode mnie telefony o kazdej porze dnia i nocy, a jeśli nie, to zawsze w ciągu kilku minut oddzwaniała. Choć poród trwał długo i był dla mnie i mojego synka Leosia wyczerpujący, to cudownie wspominam ten dzień. Kasia cały czas dodawała mi otuchy i motywowała mnie do działania i opiekowała się nami jeszcze kilka godzin po porodzie. Nastepnego dnia odwiedziła nas także na oddziale, co było bardzo miłe. Jeżeli będę rodzić drugie dziecko, to tylko z Kasią.

Rodziłam z p. Kasią ponad rok temu. Nie jestem zadowolona z jej usług. W terminie porodu zaprosiła nas do szpitala i w czasie badania, bez pytania i informowania co robi zrobiła bardzo bolesny masaż szyjki, który miał wywołać poród. Faktycznie poród zaczął się następnej nocy. W czasie porodu p. Kasia kontrolowała stan dziecka, wzywała lekarzy kiedy trzeba, ale była niemiła, nie potrafiła "wyczuć" pacjentki i jej potrzeb, wesprzeć jej. Bardziej krzyczała niż pomagała. Nie jestem zadowolona z jej usług i szkoda, że wydałam za takie traktowanie tyle pieniędzy.

rodzilismy z p.Kasia kilka tygodni temu i byly to jedne z najpiekniejszych chwili w moim zyciu. Kasia caly czas mowila "popchnij Malucha z miloscia, delikatnie lagodnie...jestes Mama.." te slowa potrafily dac mi sile gdy myslalam ze juz jej nie mam. dzieki niej nasze dziecko urodzilo sie zdrowe kochane ...to najpiekniejsze momenty pozostana z nami na zawsze

Wciąż poszukujesz "Położna Warszawa"?

Gabinet lekarski
Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska