lekarz Katarzyna Klimowiczlekarz Katarzyna Klimowicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lekarz Katarzyna Klimowicz

Internista, Hepatolog

Od 2009 roku starszy asystent na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hepatologii w CSK MSW. W 2011 roku uzyskała tytułu specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. W 2012 roku rozpoczęła specjalizację z chorób zakaźnych. diagnostyka chorób wątroby niezakaźnych i wirusowych (łącznie z kwalifikacją do leczenia przeciwwirusowego objetego Programem Lekowym NFZ).

Będę wdzięczny Pani Doktor do końca życia. Słowa to za mało, żeby okazać Pani moją wdzięczność. Pani dr Klimowicz uratowała mi życie. Nie jest zwykłym lekarzem, jest kimś więcej. To prawdziwy lekarz z powołania. Walczyła każdego dnia o moje zdrowie, o wszystkim szczegółowo informowała moją rodzinę, nie było żadnego problemu z kontaktem, a co najważniejsze - podtrzymywała mnie na duchu w każdej chwili. Ma ogromne serce. Nie ma słów, które mogłyby opisać jak bardzo nam Pani dr pomogła. Życzymy każdemu, żeby trafił na tego Anioła. BARDZO, BARDZO PANI DZIĘKUJEMY. Z ...

BARDZO, BARDZO PANI DZIĘKUJEMY.
Z wielkimi wyrazami szacunku, Tomasz Majewski

Dzięki dociekliwości i profesjonalizmowi pani doktor zdiagnozowała u mnie śmiertelną chorobę , a następnie przekazała mnie w zbawcze ręce dr. Ziobrowskiego co uratowało mi życie . Dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności . Krzysiek Filipczak

Krzysiek Filipczak

Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, szacunek, czas i skrupulatność w podejściu do pacjenta. Cały oddział hepatologii szpitala MSW w Warszawie działa świetnie, ale Pani Doktor jest po prostu wzorowa pod każdym względem: zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i upewni się, że została właściwie zrozumiana, ma wiedzę, ale też słucha pacjenta. Ogromny szacunek! Żeby wszyscy ludzie tak traktowali swoją pracę!

Przy wszystkich problemach zdrowotnych które mnie spotkały najlepsza lekarka jaką miałem przyjemność poznać. Na pewno jeszcze pomoże wielu osobom.

bardzo dokladna rzeczowa z duzą wiedzą i ogromna cierpliwosćią

bardzo dokladna rzeczowa z duzą wiedzą i ogromna cierpliwosćią

Fachowa, rzeczowa, sympatyczna. Poświęca dużo czasu choremu i dokładnie wszystko tłumaczy.

Bardzo miła, rzeczowa, fachowa i sympatyczna osoba.

Bardzo miła, rzeczowa, fachowa i sympatyczna osoba.

b.dobra lekarka, wzbudza sympatię, jest dociekliwa, opiekuńcza i konkretna, opisuje stan, poświęca dużo czasu pacjentowi i rodzinie pacjenta