lekarz Katarzyna Klimowiczlekarz Katarzyna Klimowicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

lekarz Katarzyna Klimowicz

Internista, Hepatolog

Od 2009 roku starszy asystent na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hepatologii w CSK MSW. W 2011 roku uzyskała tytułu specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych. W 2012 roku rozpoczęła specjalizację z chorób zakaźnych. diagnostyka chorób wątroby niezakaźnych i wirusowych (łącznie z kwalifikacją do leczenia przeciwwirusowego objetego Programem Lekowym NFZ).

Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić wdzięczność za profesjonalizm, szacunek, czas i skrupulatność w podejściu do pacjenta. Cały oddział hepatologii szpitala MSW w Warszawie działa świetnie, ale Pani Doktor jest po prostu wzorowa pod każdym względem: zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze wszystko dokładnie wyjaśni i upewni się, że została właściwie zrozumiana, ma wiedzę, ale też słucha pacjenta. Ogromny szacunek! Żeby wszyscy ludzie tak traktowali swoją pracę!

Dzięki dociekliwości i profesjonalizmowi pani doktor zdiagnozowała u mnie śmiertelną chorobę , a następnie przekazała mnie w zbawcze ręce dr. Ziobrowskiego co uratowało mi życie . Dziękuję i życzę wszelkiej pomyślności . Krzysiek Filipczak

Krzysiek Filipczak

Sympatyczna i miła osoba.Kompetentna i fachowa....cóż tytuł doktora nauk medycznych zobowiązuje. Wdzięczny za opiekę pacjent.:):):):)

Wdzięczny za opiekę pacjent.:):):):)

Przy wszystkich problemach zdrowotnych które mnie spotkały najlepsza lekarka jaką miałem przyjemność poznać. Na pewno jeszcze pomoże wielu osobom.

b.dobra lekarka, wzbudza sympatię, jest dociekliwa, opiekuńcza i konkretna, opisuje stan, poświęca dużo czasu pacjentowi i rodzinie pacjenta

bardzo dokladna rzeczowa z duzą wiedzą i ogromna cierpliwosćią

bardzo dokladna rzeczowa z duzą wiedzą i ogromna cierpliwosćią

Fachowa, rzeczowa, sympatyczna. Poświęca dużo czasu choremu i dokładnie wszystko tłumaczy.

Bardzo miła, rzeczowa, fachowa i sympatyczna osoba.

Bardzo miła, rzeczowa, fachowa i sympatyczna osoba.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49