lek. dent. Katarzyna Kochańska

Ortodonta

2,4

Noszę aparat ortodontyczny u tej ortodontki już około 1,5 roku. Po takim czasie mogę stwierdzić, że zdecydowanie odradzam korzystanie z jej usług. Podczas wizyt nie jest tłumaczone co zostanie zrobione. Na pytania często dostaje odpowiedzi niejasne, na przykład kiedy pytałam o założenie dolnej części aparatu przez pół roku słyszałam odpowiedź "za miesiąc". Oczywiście jeżeli była potrzeba poczekalnia pół roku byłam w stanie to zrozumieć, ale nie powinnam być zwodzona takimi odpowiedziami. Kiedy zapytałam dlaczego jeden z zębów został mi celowo wepchnięty (ułożenie gumki pod drutem i na drucie) usłyszałam, że to przypadek. Właśnie mija 3 miesiąc prostowania właśnie tego zęba do stanu takiego jaki był przed tym "przypadkiem". Czasami miałam wrażenie, że wychodzę z dość drogiej wizyty bez żadnego uczucia przestawiania zębów - jakby miało to po prostu przedłużyć proces leczenia, a więc także płacenia za wizytę. Niemniej zęby faktycznie stają się coraz bardziej proste, ale nie wiem czy warte to jest dużych pieniędzy (250 zł za wizytę) i nerwów spowodowanych różnymi niemiłymi niuansami.

Wizyta byla dosc dziwna. Na sam poczatek powiedziano mi ze "Hollywood" nie bedzie nastepnie ortodontka nie byla w stanie zaproponowac konkretnego planu leczenia, padaly slowa moze wyrwiemy 3 zeby albo jeden , taka zgadywanka typowa, az strach oddac swoje zeby takiej osobie. Potem stwierdzila ze moze lepiej nie korygowac zgryzu co w ogole bylo szokiem dla mnie. A i jeszcze mi powiedziano ze mam niesymetralny nos co niby uwydatnia niesymetralnosc przednich zebow wiec nie wiem czy byla to wizyta ortodontyczna czy u chirurga plastycznego. Taki komentarz byl bardzo niestowsowny. Moj obecny ortodonta nie widzial problemu z korekta moich zebow i to co dla pani ortodontki bylo niemozliwe okazalo sie mozliwe.

Jestem bardzo zadowolona. Przez całe dwa lata ani razu nie zauważyłam czegoś niepokojącego, pomijając może poświęcony czas ale tutaj nie ma się co dziwić no bo w końcu dobry specjalista ma klientów :) Serdecznie polecam

Typowa naciągara , dla niej liczy sie tylko kasa, co chodzi o uprzejmosc mam wrazenie ze kobieta pracuje za kare czlowiek placi i jeszcze nie jest przyjety jak sie nalezy, tam sie liczy ilosc i tylko nastepny :) nie polecam !

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego. Bardzo uprzejmy i kompetentny specjalista. Polecam każdemu kto myśli o leczeniu wad zgryzu.