dr Katarzyna Kocińska

Dermatolog

Pani Doktor powiedziała, że nie wie co to jest z czym przyszlam na wizytę, a wizyta kosztowała 200zł, czyli nie malo. Jedyne zalecenie to balasmowanie się, nie spojrzała nawet dobrze na to co jej pokazywałam. Problem skórny utrzymuje się około 3msc, balsamuje się i nic nie schodzi więc nie rozumiem co by miało zmienić jej "polecenie". Nie polecam, więcej pomógł mi lekarz rodzinny na nfz niż "specjalista".

Zdecydowanie polecam. Zaznaczam, że chodzę tylko na wizyty z NFZ czyli nie prywatnie. Pani doktor bardzo miła, poświęca dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Szczegółowo wyjaśnia wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu lat a ponieważ cierpię na chorobę nie uleczalną, tylko leczenie łagodzi w znacznym stopniu objawy, więc będę pacjentką Pani doktor jeszcze długo. I w żadnym wypadku nie zamierzam zmieniać lekarza. Zanim trafiłam do Pani doktor Kocińskiej leczyłam się u co najmniej 6 dermatologów zarówno prywatnie jak i na NFZ. Tylko Pani doktor Kocińska zatrzymała mnie na długo. Dziękuję i życzę wszystkim pacjentom spotkania takiego lekarza.

Najlepszy dermatolog u jakiego bylam Pani doctor szyko rozpoznala moja chorobe I skutecznie ja wyleczyla I wizyta bezplatna . rewelacja

od lekarza wymagam przede wszystkim prawidłowego rozpoznania choroby i skutecznego leczenia , i to od pani doktor Kocińskiej uzyskałam Poza tym jest przemiłą osoba , u ktora wyjaśniła mi wszystko bardzo klarownie .

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Oby takich lekarzy jak najwięcej .Lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjenta, lekarz z dużą wiedzą i zaangażowaniem . A nade wszystko lekarz skuteczny . polecam

Polecam ta pania doktor .Jest bardzo kompetentna .

Polecam ta pania doktor .Jest bardzo kompetentna .

Z czystym sumieniem mogę i chcę powiedzieć, że jest to lekarz, dzięki któremu dziś normalnie funkcjonuję. Od dłuższego czasu zmagałam się z pewnymi objawami, które zgłaszałam lekarzom podczas normalnych wizyt, jakoś nigdy nie zostało mi zlecone to jedno badania, które wyjaśniło by wszystko. Tak więc z wypadającymi włosami i przerażeniem trafiłam do dermatologa, który wysłuchał tego co mówię i zlecił mi badania a w tym TSH, ANTY-TG, fT3, Ft4 i wyszło, że mam chorą tarczycę. Uważam, że jest to cudowny dermatolog, ponieważ nie przepisywał mi żadnych leków na wypadające włosy (mimo, że na głowie miałam dużo włosów, to i tak była połowa tego co miałam wcześniej - po prostu miałam gęste włosy.Polecam tego lekarza, jest cudowny i z tego co wiem, ma doświadczenie w pracy w szpitalu, w związku z tym Pani ta widziała różne przypadki i reakcje ludzi na choroby. Cudowny lakarz. Pani Doktor jeszcze raz dziękuję!