dr Katarzyna Kocińska

Dermatolog

Zdecydowanie polecam. Zaznaczam, że chodzę tylko na wizyty z NFZ czyli nie prywatnie. Pani doktor bardzo miła, poświęca dużo czasu i odpowiada na wszystkie pytania. Szczegółowo wyjaśnia wątpliwości. Jestem pacjentką Pani doktor już od wielu lat a ponieważ cierpię na chorobę nie uleczalną, tylko leczenie łagodzi w znacznym stopniu objawy, więc będę pacjentką Pani doktor jeszcze długo. I w żadnym wypadku nie zamierzam zmieniać lekarza. Zanim trafiłam do Pani doktor Kocińskiej leczyłam się u co najmniej 6 dermatologów zarówno prywatnie jak i na NFZ. Tylko Pani doktor Kocińska zatrzymała mnie na długo. Dziękuję i życzę wszystkim pacjentom spotkania takiego lekarza.

Z czystym sumieniem mogę i chcę powiedzieć, że jest to lekarz, dzięki któremu dziś normalnie funkcjonuję. Od dłuższego czasu zmagałam się z pewnymi objawami, które zgłaszałam lekarzom podczas normalnych wizyt, jakoś nigdy nie zostało mi zlecone to jedno badania, które wyjaśniło by wszystko. Tak więc z wypadającymi włosami i przerażeniem trafiłam do dermatologa, który wysłuchał tego co mówię i zlecił mi badania a w tym TSH, ANTY-TG, fT3, Ft4 i wyszło, że mam chorą tarczycę. Uważam, że jest to cudowny dermatolog, ponieważ nie przepisywał mi żadnych leków na wypadające włosy (mimo, że na głowie miałam dużo włosów, to i tak była połowa tego co miałam wcześniej - po prostu miałam gęste włosy.Polecam tego lekarza, jest cudowny i z tego co wiem, ma doświadczenie w pracy w szpitalu, w związku z tym Pani ta widziała różne przypadki i reakcje ludzi na choroby. Cudowny lakarz. Pani Doktor jeszcze raz dziękuję!

od lekarza wymagam przede wszystkim prawidłowego rozpoznania choroby i skutecznego leczenia , i to od pani doktor Kocińskiej uzyskałam Poza tym jest przemiłą osoba , u ktora wyjaśniła mi wszystko bardzo klarownie .

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Oby takich lekarzy jak najwięcej .Lekarz ze wspaniałym podejściem do pacjenta, lekarz z dużą wiedzą i zaangażowaniem . A nade wszystko lekarz skuteczny . polecam

Najlepszy dermatolog u jakiego bylam Pani doctor szyko rozpoznala moja chorobe I skutecznie ja wyleczyla I wizyta bezplatna . rewelacja

Polecam ta pania doktor .Jest bardzo kompetentna .

Polecam ta pania doktor .Jest bardzo kompetentna .