lek. dent. Katarzyna Korczak-Balicka

Nazywam się Gałuszczyński Paweł. Leczyłem zęba u tej Pani doktor, chociaż nie wiem czy doktor w przypadku tej Pani to jest dobre określenie. To to zwierciadlane mi zęba a wypełnienia dała bardzo niewiele. Efekt był taki że od samego początku musiałem sobie wydłubać po każdym posiłku resztki jedzenia z tego zęba.... Po paru miesiącach takiego wydlubywania ząb nadaje się już tylko do usunięcia. Są dwie możliwości. Albo ta Pani nie ma zielonego pojęcia co robi albo zrobiła to specjalnie źle żebym przyszedł tam za niedługo jeszcze raz do niej. Oczywiście żadnego rachunku. Tragedia. Niestety dopiero po fakcie przeczytałem opinie o tej pani na internecie..... Omijać

Bardzo staranne podejście do każdego pacjenta, wysokie kompetencje oraz kultura osobista. Od lat leczę tam zęby, polecam każdemu:)

do dr Kasi chodzę już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona kompetentna osoba polecam gorąco

Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym ma świetne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia. Po raz pierwszy wizyta u dentysty była dla mnie przyjemna:)