lekarz Katarzyna Korczak sołtys

Lekarz rodzinny

2,5
2,5

Witam! Niestety nie polecam NIKOMU pani doktor Katarzyny Korczak. Mam wrażenie że ta Pani już dawno nie powinna pracować w swoim zawodzie! Znudzona, opryskliwa. Zero podejścia do pacjenta. Zwierząt nie powinna leczyć, a co dopiero ludzi!!!! Lekarz powinien być z powołania a ta kobieta siedzi w przychodni za karę!

Bez komentarza .... studia może i ma ale na bank nie medyczne. Zero wsparcia dla pacjenta. Chłodna i zimna , nic nie mówi na wizycie tylko stuka po klawiaturze potem daje recepte i arrive derczi Roma.

Witam ! P. Katarzyna Korczak Sołtys Mało mówi dużo robi a po za tym jak mialbym polecac to p. doktur kurzajewska ewe napewno jest bardziej kompetentna niz p. katarzyna nie mowie ze malo umie ale jesli za swoja p. prowadzaca wybralem p. kurzajewska to sam wiem co pisze.

Witam !
P. Katarzyna Korczak Sołtys

Jest miła i kompetentna, stara się znaleźć przyczynę i nie zbywa pacjenta. Z początku wydaję się chłodną osobą ale taka nie jest. Jedna z lepszych lekarzy w przychodni. Polecam !