Serdecznie polecam panią doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi, czasem kosztem opóźnień, ale przynajmniej wiadomo, że nie są spowodowane kawką czy spóźnieniami, ale po prostu czasem, jaki udziela pacjentom. Dokładnie tłumaczy pacjentowi, o co chodzi, jest "wyluzowana", nawet gdy kierowała mnie do szpitala, to wyszłam uśmiechnięta z jej gabinetu. Prowadzi moją ciążę od 10 tygodnia, wcześniej byłam u trzech innych lekarzy (ciąża zagrożona) i dopiero pani Kasia zdobyła moje zaufanie, poświęciła mi dużo czasu i dokładnie przeanalizowała sytuację. Polecam, człowiek w ogóle nie czuje się zestresowany w jej gabinecie :) Przyjmuje ...

Polecam, człowiek w ogóle nie czuje się zestresowany w jej gabinecie :)
Przyjmuje w CM Medicover na Granicznej w Katowicach, z tego, co wiem, pracuje w szpitalu w Bytomiu i Chorzowie.

Zdecydowałam się prowadzić moją drugą ciążę u dr Korony w Medicoverze. W 30 tc, w przeddzień wizyty, na której miała zostać podjęta decyzja co dalej - ponieważ jest to ciąża z komplikacjami, położna poinformowała mnie, że Pani doktor nie przyjmuje i nie będzie przyjmować już pacjentek. na liście Medicover online również zniknęła z pracowników. To skandal!!! Pani doktor nie odbiera telefonów i nie ma z nią kontaktu. Szanowna Pani Doktor - tak się nie traktuje swoich pacjentów tym bardziej, jeśli ma się świadomość, że ciąża jest zagrożona i trzeba pacjentce pomóc donieść ciążę do końca. Kumplostwo w gabinecie, jakie Pani stosuje ma służyć pytam się czemu? Dobrym opiniom w internecie? Opinie to jedno, a rzeczywistość to drugie. Bardzo się zawiodłam, a przyznam szczerze, że w życiu się tego nie spodziewałam. Ostrzegam, ciężarne nie ufajcie tej lekarce bo jak będzie Wam trzeba lekarza to możecie się zawieść podobnie jak ja.

Polecam Panią Kasię w 100 %. Świetna lekarka, rzeczowa, zaangażowana, bardzo sympatyczna i co najważniejsze z fantastycznym podejściem do pacjenta. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Życzę wszystkim aby tylko takich lekarzy spotykali na swojej drodze :)

Polecam, człowiek w ogóle nie czuje się zestresowany w jej gabinecie :)

Naprawdę super lekarz! Pani doktor, jest bardzo kompetentna, poświęca pacjentowi dużo czasu i zawsze człowiek po wizycie u niej czuje się zaopiekowany. Ponieważ jest bardzo bezpośrednia i otwarta podczas wizyty zawsze panuje niemalże przyjacielska atmosfera. Pani doktor prowadziła moją ciąże i robiła mi cesarkę i tylko dzięki jej intuicji i zaangażowaniu wszystko dobrze się skończyło i dziś mogę się cieszyć moją córeczką :) Jestem jej ogromnie za wszystko wdzięczna i każdemu gorąco polecam bo jest prawdziwym lekarzem z powołania!

Wizyta odbyła się w Medicover w Katowicach. W moim odczuciu Pani dr Korona ma podejście do pacjenta takie jakie powinien mieć każdy lekarz -miła, pomocna, zainteresowana problemem z jakim przychodzi do Niej pacjent, odpowiada na wszystkie pytania. Zleca dodatkowe badania, nie bagatelizuje problemu. Dodatkowo wizyta u Pani doktor przebiega przyjemnie i bezboleśnie. Polecam wszystkim serdecznie! Pani doktor po dzisiejszej wizycie będzie na pewno moim lekarzem prowadzącym.

Pani Katarzyna jest sympatyczną, uprzejmą i cierpliwą lekarką. Wielokrotnie bywałam u Niej na wizytach i zawsze wspominam je pozytywnie. Oferuje tyle czasu, ile pacjent potrzebuje i nie bagatelizuje żadnego problemu. Polecam!

Dr Korona prowadzi moją ciążę i mogę ją każdemu polecić. Rzeczowa, delikatna, drobiazgowa - nie bagatelizuje żadnego problemu i zleca wszystkie potrzebne badania. Bez skrępowania można jej zadać każde pytanie i być pewnym, że dostanie się kompetentną odpowiedź. Do tego dr Korona jest bardzo otwartym i kontaktowym człowiekiem.

Świetna Pani doktor,bardzo polecam.Przyjmuje w Klinice POLMED w Katowicach na ul.Dąbrówki 10.Uratowała moją zagrożoną ciążę,dzisiaj tylko dzięki jej wiedzy i reakcji mogę cieszyć się z dzieciątka.Naprawdę bardzo dobra!Polecam wszystkim,zwłaszcza ciężarnym i mamom;)

Bardzo miła, sympatyczna Polecam w 100 % Rzadko się zdarza żeby lekarz miał takie podejscie - nawet zbadała mi piersi - co żaden ginekolog wczesniej sam od siebie nie zrobil Bardzo rzeczowa i poswieca duzo czasu pacjentce wszystko wytlumaczy i powie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Bytom"?

Stefana Batorego 18
Bytom

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita