dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

Lekarz rodzinny

Panią Doktor cenię za kompetencje, cierpliwe wysłuchanie pacjenta, uprzejmość, zlecanie dodatkowych badań w przypadku wątpliwości.

Super lekarz. Z podejściem do pacjenta. W nagłych przypadkach nigdy nie odmówi. Najlepszy lekarz jakiego miałam.

Wystrzegajcie sie pani Biznesmen, zainteresowana wystawianiem recept by wypelnic narzucone odgornie miesieczne normy. Brak cierpliwosci I zainteresowania ludzmi starszymi, niekompetentna i arogancka . Jej obojetnosc i brak checi wywiadu pacjenta , omal kosztowala zycie jednego z jej pacjentow.

Bardzo oddana lekarka. Zawsze potrafi znaleźć czas dla potrzebującego pacjenta. Kiedyś powiedziałem, że jako osoba jeszcze pracująca nie mogę godzinami wysiadywać pod gabinetem ( bo emeryt przebywał w gabinecie 50 minut) podała mi swój nr komórki. Byłem zaskoczony. Polecam

Polecam

Bardzo poważnie traktuje każdego pacjęta.

Bardzo poważnie traktuje każdego pacjęta.

Absolutnie lekarz rodzinna numer 1 w Białymstoku! Nigdy nie lekceważy żadnych objawów, jest dociekliwa, zawsze pogodna, pamięta swoich pacjentów mimo że ma ich tak dużo! Skromna, potrafi pocieszyć, nie truje antybiotykami, zleca dużo badań zanim wypisze silniejsze leki. Nie stara się przekraczać swoich kompetencji, wie w którym momencie wypisac skierowanie do specjalisty! Tak wiele razy pomogła mojej rodzinie i ocaliła mi życie , nigdy nie spotkałam tak oddanego lekarza ! Dziękuję Pani doktor :)

Od lat jestem pacjentką Pani Doktor i z całą odpowiedzialnością mogę ją każdemu polecić. Oprócz tego,że jest miła, pogodna i otwarta na sugestie, jest równocześnie pełną profesjonalistką. Nigdy nie miałam problemów ze skierowaniem do specjalisty ani na badania. Z jej gabinetu zawsze wychodzę podniesiona na duchu, dokładnie poinformowana co do choroby i metod jej leczenia.

Dla mnie bardzo dobra pediatra chodzę do niej ze swoim dzieckiem. Jedynym minusem są właśnie duże kolejki pod gabinetem i to że długo się czeka pomimo że jest wyznaczona godz. wizyty np. 13-14.

Doktor jest super Osobą, bardzo miła i bardzo Ją lubię. Moje dziecko dzięki Doktor jest teraz zdrowe. Zarzuty innych są bezpodstawne, opiekuje się całą moją rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nigdy nie chciała żadnych pieniędzy a to że ma możliwości diagnozy czy leczenia u męża, to co z tego?

Pani Doktor bardzo profesjonalna.Polecam!!!

Pani Doktor bardzo profesjonalna.Polecam!!!