dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

Lekarz rodzinny

3,9

Bardzo oddana lekarka. Zawsze potrafi znaleźć czas dla potrzebującego pacjenta. Kiedyś powiedziałem, że jako osoba jeszcze pracująca nie mogę godzinami wysiadywać pod gabinetem ( bo emeryt przebywał w gabinecie 50 minut) podała mi swój nr komórki. Byłem zaskoczony. Polecam

Polecam

Absolutnie lekarz rodzinna numer 1 w Białymstoku! Nigdy nie lekceważy żadnych objawów, jest dociekliwa, zawsze pogodna, pamięta swoich pacjentów mimo że ma ich tak dużo! Skromna, potrafi pocieszyć, nie truje antybiotykami, zleca dużo badań zanim wypisze silniejsze leki. Nie stara się przekraczać swoich kompetencji, wie w którym momencie wypisac skierowanie do specjalisty! Tak wiele razy pomogła mojej rodzinie i ocaliła mi życie , nigdy nie spotkałam tak oddanego lekarza ! Dziękuję Pani doktor :)

Doktor jest super Osobą, bardzo miła i bardzo Ją lubię. Moje dziecko dzięki Doktor jest teraz zdrowe. Zarzuty innych są bezpodstawne, opiekuje się całą moją rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nigdy nie chciała żadnych pieniędzy a to że ma możliwości diagnozy czy leczenia u męża, to co z tego?

Od lat jestem pacjentką Pani Doktor i z całą odpowiedzialnością mogę ją każdemu polecić. Oprócz tego,że jest miła, pogodna i otwarta na sugestie, jest równocześnie pełną profesjonalistką. Nigdy nie miałam problemów ze skierowaniem do specjalisty ani na badania. Z jej gabinetu zawsze wychodzę podniesiona na duchu, dokładnie poinformowana co do choroby i metod jej leczenia.

Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Ją innym. Pogodna, miła, komunikatywna, bezpośrednia, nie stwarzająca dystansu, a przy tym profesjonalistka. Znakomicie orientująca się w najnowszych technikach leczenia z różnych dziedzin, min. z laryngologii, otwarta na sugestie. Nigdy nie odmówiła mi skierowania do specjalisty lub na badania. Myślę, że najlepszą rekomendacją dla Pani Doktor mogą być ogromne kolejki pacjentów pod jej gabinetem, gdy przed innymi ziaje pustką.

Bardzo poważnie traktuje każdego pacjęta.

Bardzo poważnie traktuje każdego pacjęta.

Dla mnie bardzo dobra pediatra chodzę do niej ze swoim dzieckiem. Jedynym minusem są właśnie duże kolejki pod gabinetem i to że długo się czeka pomimo że jest wyznaczona godz. wizyty np. 13-14.

wysyła na konsultacje tylko do swojej rodziny lub prawosławnych moze na leczeniu dzieci się zna natomiast u dorosłych nie zna dawek mjak długo trzeba leczyc.Czy miała prawo zdjąc z pieczątki ze jest pediatrą nie internistą?o co tu chodzi?Oszukuje starsze osoby za badania u swego męza na izbie przyjęc chce pieniądze!

Pani Doktor bardzo profesjonalna.Polecam!!!

Pani Doktor bardzo profesjonalna.Polecam!!!

wysyła tylko do swojej rodziny.Jest pediatrą leczyłam u nie swoje dzieci w przychodnii na Siewnej tam miała na pieczątce pediatra.Jak poszłam do kardiologa (nie do siostry dr Hrynkiewicz)to zmieniono mi całkowicie leczenie i czuję teraz dobrze