dr n. med. Katarzyna Koronkiewicz

Lekarz rodzinny

wysyła na konsultacje tylko do swojej rodziny lub prawosławnych moze na leczeniu dzieci się zna natomiast u dorosłych nie zna dawek mjak długo trzeba leczyc.Czy miała prawo zdjąc z pieczątki ze jest pediatrą nie internistą?o co tu chodzi?Oszukuje starsze osoby za badania u swego męza na izbie przyjęc chce pieniądze!

wysyła tylko do swojej rodziny.Jest pediatrą leczyłam u nie swoje dzieci w przychodnii na Siewnej tam miała na pieczątce pediatra.Jak poszłam do kardiologa (nie do siostry dr Hrynkiewicz)to zmieniono mi całkowicie leczenie i czuję teraz dobrze

Jestem wieloletnią pacjentką Pani Doktor i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Ją innym. Pogodna, miła, komunikatywna, bezpośrednia, nie stwarzająca dystansu, a przy tym profesjonalistka. Znakomicie orientująca się w najnowszych technikach leczenia z różnych dziedzin, min. z laryngologii, otwarta na sugestie. Nigdy nie odmówiła mi skierowania do specjalisty lub na badania. Myślę, że najlepszą rekomendacją dla Pani Doktor mogą być ogromne kolejki pacjentów pod jej gabinetem, gdy przed innymi ziaje pustką.