lek. med. Katarzyna Kowalczyk-Amico

RTG, Ginekolog położnik, USG

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!

Pani dr Amico przywraca wiarę w lekarzy.Miła,serdeczna i zawsze uśmiechnięta.Delikatna i dokładna w badaniu.Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania,skierowała mnie do szpitala na operację,przy której była obecna.Polecam Ją wszystkim kobietom,które nie chcą być traktowane jak kolejny przypadek medyczny.Przekazuję Pani dr Katarzynie Kowalczyk-Amico serdeczne podziękowania.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pisze ze łzami w oczach bo dzięki Pani doktor mamy naszą córeczkę a ciąża do łatwych nie należała.Pani doktor jest miła, słucha, odpowiada na pytania zawsze mogłam zadzwonić jak coś się działo i zawsze odebrała. A w szpitalu to Ona zrobiła cesarkę później odwiedziła Nas na 3 piętrze.Chyba damy córce na drugie imię Kasia:). Dla mnie to najlepiej wydawane 100zł miesięcznie.Szczerze polecam Panią Amico.

Uprzejma miła delikatna- byłam pierwszy raz u ginekologa i ciesze sie ze Pania doktor wybrałam , ten zawód to powołanie:) Robiac badania tak mnie zagadała ze stres minal i niewiem kiedy bylo po wrazliwa usmiechnieta polecam wszysttkim kobieta szczegolnie młodym jak ja :)Achaś dziewczyny nie bać sie ! DZIEKUJE PANI DOKTOR MadziaW

Serdecznie polecam. Pani doktor wszystko wyjaśnia, poświęca tyle czasu ile potrzeba, a co najważniejsze dokładnie bada. I jeszcze jeden plus- zna najnowsze leki, a nie tak jak moja poprzednia ginekolog nawet o takim czymś nie słyszała.

Pani dr Amico jest sympatyczną osobą. Odpowiada na każde pytania, a nawet jak nie pytam to opowiada co w danej chwili robi.

Sympatyczna i uprzejma. Odpowiada na każde pytania. Poświęciła mi 40min żeby wyjaśnić cały przebieg operacji. Odpowiedziała na maile z pytaniami jak miałam problem.

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić mój zachwyt Panią doktor! Wspaniała kobieta, wspaniały lekarz!!! I nie tylko w trakcie wizyt w prywatnym gabinecie, bo w trakcie pobytu w szpitalu ani na chwilę nie zmieniła swojego stosunku do mnie. Gorąco polecam!!!

Uśmiechnięta, uprzejma i bardzo troskliwa.Przeprowadziła u mnie operację usunięcia macicy dokładnie o wszystkim informując.Bardzo kompetentna.A szpital na Wileńskiej w Łodzi gorąco polecam.

Delikatna z odpowiednim podejściem, wzbudza zaufanie, dziękuję Pani doktor. Ania K

Wciąż poszukujesz "RTG Łódź"?

Witold Kłosiński

Szpital