lekarz Katarzyna Kowalik-Kufel

Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.

Najlepsza Pani doktor, zawsze wysłucha, wytłumaczy, pomoże. Córka również bardzo lubi Panią doktor. I antybiotyki są koniecznością, a nie na wszystko

Świetna Pani doktor z powołaniem, uśmiechnięta miła wszystko wytłumaczy. Synek bardzo ją lubi, a my mamy pełne zaufanie. Zawsze wysłucha i pomoże. Ma podejście do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Wielu pediatrów poznałam, ale Pani Doktor jedyna wzbudza w nas pełne zaufanie. Jest cudownym człowiekiem z fantastycznym podejściem do małego pacjenta. Leczenie trafne, bez zbędnych leków.

Jedyne co mogę powiedziec po prawie 7 latach, to DZIĘKUJĘ. Więcej sie nie da. Takich lekarzy jest niewielu, ale Pani Doktor jest empatyczną i mądrą osobą. Zawsze będziemy wracać.

Jeden z najlepszych pediatrów, do którego chodziliśmy. Niestety po zmianie miejsca zamieszkania nie trafiliśmy na tak cudownego pediatrę. Polecam Panią doktor w 100%. Lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, życzliwa. Zawsze stawia trafne diagnozy. Nie przepisuje antybiotyków od tak sobie - to ostateczność. Moje dzieci ją uwielbiają. Nigdy nie czułam, że doktor się spieszy. Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą opiekę :-) Wiktoria i Dawid

Wspaniały lekarz. Zawsze trafne diagnozy, poparte bardzo dużą praktyką lekarską w szpitalu (a nie tylko w przychodni). Leczenie antybiotykami to ostateczność. Przy okazji... RODZICE, antybiotyk wyjaławia organizm, z jednej strony szybko pomaga, a z drugiej strony robi spustoszenie w organizmie "otwierając" go na kolejne wirusy. Pamiętajcie - leczenie antybiotykami to nie jest dobre rozwiązanie. Pani doktor Kowalik-Kufel leczy na znanych i powszechnych lekach, a nie na tych z najnowszych reklam! Pani doktor jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Dzieci ją uwielbiają. Lekarz GODNY zaufania i polecenia!!! Tata dwóch córek

Wspaniały lekarz.
Leczenie antybiotykami to ostateczność.
Pani doktor jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Dzieci ją uwielbiają.
Lekarz GODNY zaufania i polecenia!!!

Tata dwóch córek

Z całego serca polecam Panią doktor. Zawsze stawia trafne diagnozy, ma szeroką wiedzę, dobrze dobiera leki, antybiotyk jest ostatecznością. Zawsze potrafi uspokoić rodziców i wszystko dokładnie wyjaśnić. Dodam że jest przemiłą osobą, którą dzieci uwielbiają, ma znakomite podejście do małych pacjentów, poświęca im tyle czasu ile potrzeba. Lekarz z powołania o których coraz trudniej. Ogromna strata dla tczewskiej przychodni, a po kilku próbach niestety przyznaję, że ciężko znaleźć adekwatne zastępstwo dla moich dzieci. Dziękujemy. Ola

Pani doktor, to wspaniały pediatra z prawdziwego powołania. Jest miłą, cierpliwą osobą, zawsze uśmiechniętą do pacjentów i rodziców. Jej kompetencja, zaangażowanie, rzetelność i oddanie nie mają sobie równych. Moje dzieci ją uwielbiają. Ogromne zaufanie z mojej strony do człowieka i jego fachowej wiedzy. Znamy się od 11 lat :))) POLECAM !!!