lekarz Katarzyna Kowalska

Byłam na wizycie u pani dr.Przesympatyczna,ciepła i pełna empati osoba.....banie wykonane bardzo dokładnie,wszystko dokładnie wytłumaczone.Ślicznie dziękuję za pomoc Pani doktor i w wiarę w to,że istnieją jeszcze lekarze z powołania

Polecam Panią doktor Katarzynę Kowalską, okulistkę. Byłam u niej na wizycie w przychodni w Radomiu na ul. Olsztyńskiej. Fachowa, przesympatyczna kobieta. Badanie wzroku przeprowadzone, że szczególną dbałością. Pani doktor wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości w związku z doborem szkieł korekcyjnych do mojej wady. Gdy nie byłam pewna co do wyboru zmiany szkieł rozważyła ze mną wszystkie za i przeciw. Doradziła szczerze. Podejście do pacjenta ze współczuciem i wyrozumiałością. Pani doktor pozytywnie odbiega od "radomskich standardów" gdzie zazwyczaj lekarz na NFZ wgl robi łaskę, że raczy się odezwać do pacjenta, albo "następny i następny" - produkcja masowa. Po wizycie u dr. Krupy gdzie potrakowało mnie jak wroga nie jak pacjenta, Pani doktor Kowalska przywróciła mi wiarę w ludzkość. Polecam wszystkim ze szczerego serca. A pani doktor bardzo dziękuję raz jeszcze 😍😘