lek. dent. Katarzyna Kozioł

Pani stomatolog Katarzyna Kozioł ma indywidualne podejście do pacjenta, do tego jest bardzo miła i sympatyczna. Cechuje ją pełen profesjonalizm i kompetencja. Udziela rzeczowych i wyczerpujących informacji dotyczących dalszego leczenia. Jakość usługi na najwyższym poziomie. Doktor Kozioł jest osobą godną zaufania- szczerze polecam !

najdroższa dentystka w Białymstoku,ale z tego co słyszałam to traci klientów po prostu są równie dobrzy i TAŃSI tzw. RYNEK

mimo iz to leczenie nawet dosyc kozstowne to warto. Osoba godan polecenia.

mimo iz to leczenie nawet dosyc kozstowne to warto. Osoba godan polecenia.

Kompetentna, sympatyczna i profesjonalna! PP

Kompetentna, sympatyczna i profesjonalna! PP

Polecam dr. Katarzyne Kozioł, wg.mnie to kompetentna osoba, wcześniej chodziłam do wielu innych stomatologow, ale moje odczucia były różne, poleczyła mi wszystkie ubytki i jestem bardzo zadowolona, plusem jest to że w porównaniu do innych specjalistów ( na tym samym poziomie) wizyta nie jest aż tak droga!!!