lekarz Katarzyna Kralkowska-Sowa

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani Kasia jest bardzo dobrym lekarzem.Ma wspaniałe podejście do dzieci.Dużo tłumaczy o chorobie.Zawsze od Pani doktor wychodzi sie usmiechnietym.Jako jedna z wielu lekarzy u ktorych byłam,pomogła mojemu dziecku.Naprawde godna polecenia.

Wspaniały lekarz i człowiek. Mam dwójkę dzieci które uwielbiają Panią Doktor. Zawsze trafna diagnoza zarówno w przypadku dzieci jak i dorosłych, antybiotyk przepisuje tylko w ostateczności. Całą rodziną leczymy się u Pani Doktor. Pani Kasia jest lekarzem rodzinnym ale z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić iż jest lepszym specjalistą niż nie jeden pediatra.

Jest to rewelacyjny lekarz, całym sercem poświęcający się pacjentowi. Bardzo trafne diagnozy. Zdecydowanie polecam, nie spotkałam się z lepszym, szczególnie jeśli chodzi o małe dzieci.

Pani Doktor nie rozpoznala u mojego dziecka groznego zapalenia pluc mimo 3 wizyt. Skonczylo sie w szpitalu o 4 rano w niedziele po tym jak goraczka nie ustepowala. Pani doktor twierdzila ze to zwyczajne przeziebienie... Owszem Pani Doktor jest zawsze mila i uprzejma ale watpie czy ma odpowiednie kwalifikacje. Kolezanka mi ja polecila jako swietnego lekarza rodzinnego lepszego od pediatry. Pani Doktor pediatra nie jest, nie jest takze godnym zaufania lekarzem i niestety sie o tym z mezem przekonalismy. Nie zycze nikomu takiego strachu o zycie dziecka jaki mi przezylismy...

Pani doktor jest bardzo miłą i uprzejmą osobą. Świetnie wytłumaczyła sposób leczenia, który szybko pomógł mi wrócić do normalnego trybu życia.

Bardzo dobry lekarz , godny zaufania , ogromna wiedza i wielkie serce . Prawdziwy rodzinny lekarz .

KONKRENY LEKARZ NIE SRASZY CHOROBA LECZ JA TLUMACZY REWELACJNE PODEJSCIE DO DZIECI CZAS WIZYTY JEST W CALOSCI DLA PACJENA REWELACJA-NIESTETY ODESZLA PANI DOKTOR Z MOJEJ PORADNI PROSZE O PODANIE MIEJSCA PRACY -POZDRAWIAM

Świetny lekarz! Wzbudza zaufanie, potrafi wczuć się w sytuacje pacjenta i poświęcić mu nieco więcej czasu niż absolutne minimum. Jest uprzejma, moje dziecko ją uwielbia - potrafi przekonać małą do wizyty u lekarza. Gorąco polecam!!! Magda

Magda

Pani dr.Sowa jest przestmpatyczną i miłą osobą. Poświęca dużo czasu pacjentowi,nawet czas poza godzinami pracy.

Pani doktor przyjmuje teraz na Zakładowej 86, poradnia usamed

Pani doktor przyjmuje teraz na Zakładowej 86, poradnia usamed

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Łódź"?

Andrzej Mandat

Pediatra
Novamed Zdrowie
Nowa 16/18
90-031 Łódź
GABINET PRZENIESIONY NA UL. NOWĄ !!!!
Zapolskiej 25
Łódź