Najlepszy okulista dziecięcy w Trójmieście. Wyjątkowo trafne diagnozy, intuicja i wiedza medyczna. Syn, z pomocą Pani Doktor, pomału wychodzi na prostą. Wdzięczny Rodzic

Wizyta z 3 latką w sierpniu 2022r., która współpracowała w badaniu. Wiele przykładów z życia było podanych na wizycie, co sugerowało, ze dziecko może mieć problem ze wzrokiem. Przy końcu wizyty dostałam informacje, ze dziecko dobrze widzi i została nam wyznaczona kontrola dopiero z DWA LATA! Wizyta w grudniu 2022 zakończyła się u innego specjalisty (ponieważ dziecko dalej miało problem ze wzrokiem) korekcją wzroku 3+ nadwzroczność.. od razu poprawa w widzeniu u dziecka..... nie polecam.

Nie wiem skąd te krzywdzące opinie. Dr Kreft to najlepszy okulista dziecięcy w Trojmiescie, a byłam chyba u wszystkich pan doktor. Proszę mi wierzyć. Pozdrawiam panią doktor i dziękuje za opiekę nad moimi maluchami.

Bardzo dobra Pani Doktor, przy tym miła i z właściwym podejściem do dziecka. Badanie przebiegło w sympatycznej atmosferze, diagnoza dobra. Polecam.

Osoba antypatyczna, arogancka, nieżyczliwa. Moje dziecko miało operację zeza w 2015r. od tamtej pory uczęszcza na zajęcia ortoptystyczne celem ćwiczeń mających przywrócić obuoczne widzenie (fuzję). Do tej pory przez ok. 5 lat fuzja raz pojawiała się raz nie. Ostatnia wizyta na początku ubiegłego roku. W trakcie wizyty po przebadaniu mojego dziecka nie było fuzji. Doktor podpisała się pod tymi badaniami. Parę miesięcy później wystąpiłam z wnioskiem o zaświadczenie lekarskie, w którym doktor dysponując dokumentacją medyczną stwierdziła, że u mojego dziecka jest fuzja i nastąpiła poprawa ustawienia oczu (poświadczyła nieprawdę) i dopisała na zaświadczeniu, tak od siebie, nie proszona o opinię, że dziecko nie spełnia kryteriów niepełnosprawności. Doprawdy nie wiem skąd te pozytywy w ocenie, chyba tych osób, które wcześniej były u doktor na prywatnej wizycie i mają przywilej być traktowane inaczej niż osoby leczące się wyłącznie w ramach NFZ. Pytając doktor czy będę mogła poznać nazwisko lekarza przed operacją mojego dziecka usłyszałam, że "mogę pójść prywatnie..."

Mało życzliwa osoba, poprosiłam o wypełnienie wniosku do sanatorium, napisała we wniosku dużymi literami: Dziecko nie spełnia wymogów niepełnosprawności. A dziecko ma decyzję,poważną wadę wzroku, podobno należy się raz w roku sanatorium a lekarka zszokowana po co??????

Jeśli możecie omijajcie Ta Panią z daleka. To co teraz muszę przechodzić z dzieckiem dzięki złej diagnozie nie życzę nikomu.

Bardzo dobry lekarz, rzeczowo udzieliła informacji i dała wyraźne zalecenia, u dziecka nastąpiła poprawa bardzo dużej wady wzroku, korzystam od 3 lat, polecam.

Tragedia! Pani zupełnie bez podejścia zarówno do dziecka, jak i rodzica. Wyjątkowo antypatyczna, wręcz oschla. Sama od siebie nie udziela żadnych informacji. Nigdy w życiu bym nie poszła prywatnie do tej lekarki- szkoda pieniędzy. Omijać z daleka z dziećmi, bo po wizycie może pozostać trauma na długie lata.

Nie znam lepszego lekarza, syn miał nadwzroczność i zez, Pani doktór zrobiła tak że nie nosi okularów i nie ma zeza... Gorąco polecam.

Gorąco polecam.