Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Pani Doktor na wszelkie pytania odpowiada konkretnie i zdecydowanie. Mam nadzieję, że ustalony plan leczenia przyniesie rezultaty. Serdecznie zachęcam do wizyt u Niej.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dokladny lekarz. Wszystko spokojnie tlumaczy, poswieca tyle czasi ile potrzeba. Wszystko dokladnie sprawdza. Wizyta odbyła się o czasie i nie przebiegała w pośpiechu. Polecam.

Świetny fachowiec z super podejściem do pacjenta bardzo miła endokrynolog zrozumiale tłumaczy istotę dolegliwości i co należy robić cena przystępna a chodziłam już do wielu lekarzy.

Lekarz zrobił dokładny wywiad, był zainteresowany stanem zdrowia pacjentki. Wyszłam z gabinetu z przeświadczeniem, że nie był to zmarnowany czas. Polecamy tego specjalistę, również z powodu przyjaznych dla pacjentów cen. Jestem umówiona już na kolejne konsultacje.

Bardzo dobry lekarz.Kompetentna osoba mająca dużą wiedzę w zakresie endokrynologii i nie tylko, ma świetny kontakt z pacjentem, chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Cechuje ją empatyczne podejście do pacjenta.

Wspanialy kompetentny lekarz endokrynolog , wzorowe podejscie do pacjenta. Wielki szacunek dla pani doktor Krępuły , poprawa stanu zdrowia po kilku wizytach we Wrocławiu ogromna !!! dziękuję.

Pani Dr Krępuła to świetny Specjalista, o ogromnej wyobraźni i wyczuciu, oby wiecej takich profejonalistow, gorąco polecam i pozdrawiam – pacjentka spod Wrocławia

Całkiem miła pani . Doktor Katrzyna Krępuła ma duzą wiedzę - byłam u niej już drugi raz i imponuje mi . gabinet bardzo czysty i nowocześnie urządzony jak i cała przychodnia Medix. Polecam to miejsce i Pania Katarzynę.

kompetentna endokrynolog z wrocławia. bardzo pomogła mojemu mężowi z problemami z którymi borykał się już od lat. Dobry lekarz. Szczerze mogę polecić. Mądra kobieta. Zna się na swoim fachu. Pani Krępuła przyjmuje na pl. Hirszfelda 17.

Wspanialy lekarz.Prowadzi mnie od wielu lat, tak ustawila mi leki, ze moje zycie z choroba jest jak zycie kazdego innego zdrowego czlowieka Serdecznie polecam! :-))) Pozdrawiam Dr K. Krępułę

Wciąż poszukujesz "Internista Legnica"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7

Stacja Dializ