lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Zdecydowanie polecam. Profesjonalne podejście do problemu, trafna diagnoza, omówienie dalszego procesu leczenia.

Miałam przyjemność być u Pani doktor Krępuły na konsultacji we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z pomocy Pani Doktor. Diagnozuje rzetelnie i wiarygodnie. Szczegółowo wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i rzeczowa.

Lekarz zaangażowany, wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Wizyta punktualna, rzetelna i miła. Polecam wszystkim serdecznie dr Krępułę

Szybki termin wizyty. Pani dr na wizytę przyszła punktualnie. Przeprowadziła dokładny wywiad, po czym dokładnie dobrała leki. Bardzo miła, cierpliwa i profesjonalna.

Po dwóch wizytach jestem bardzo zadowolona. Po zleconych badaniach zostały mi wytłumaczone wyniki i dalsze postępowanie. Polecam tego lekarza.

Pani doktor przemiła oraz bardzo zaangażowana. Cierpliwie wytłumaczyła co może być przyczyna moich problemów, zapisała odpowiednie leki. Doradziła i uspokoiła. Polecam!

Wizyta krótka ale rzeczowa. Pani doktor miła i przyjazna. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Polecam :)

Lekarz rzeczowy, sympatyczny, zleciłą dalszą diagnoztykę. Otrzymałam skierowanie na dalsze badanie, w celu weryfikacji diagnozy. Polecam korzystanie z pomocy Pani doktor Krępuły

Polecam Panią Doktor Krępułę z czystym sumieniem. Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i nareszcie ktoś mi pomógł i wyjaśnił mi dokładniej mój problem. Mam nadzieje że wreszcie poczuję się lepiej. A leczenie przyniesie skutki. :)))))

Świetny fachowiec z super podejściem do pacjenta bardzo miła endokrynolog zrozumiale tłumaczy istotę dolegliwości i co należy robić cena przystępna a chodziłam już do wielu lekarzy.