lek. dent. Katarzyna Król-Garnuszewska

Jeśli ktoś szuka kompetentnego i porządnego dentysty z wyczuciem, to ja polecam Panią Doktor Garnuszewską z przychodni w Nowinach Białe Zagłębie 51 chyba. Jan Zuba

Jan Zuba

tez jestem zadowolona z pani doktor i jej troskliwej opieki i polecam. Potwierdzam, przyjmuje w Nowinach a nie w Kielcach Zosia K.

Zosia K.

Świetna pani doktor, delikatna, wyrozumiała, staranna. Ale nie przyjmuje juz na Strasza tylko w Nowinach w ABC DENT Białe Zagłębie 51, 26-052, Nowiny Chcę tą drogą podziękować pani doktor i polecam ją gorąco. Lidia B.

Chcę tą drogą podziękować pani doktor i polecam ją gorąco.
Lidia B.

Jestem pacjentką Pani doktor od lat i gorąco polecam ją, jako kompetentną a przy tym miłą, delikatną, uprzejmą. Po prostu super. I najważniejsze - zero bólu.