lekarz Katarzyna Kubuśka-Kotys

Anestezjolog

Z ogromną przyjemnością polecam Panią Doktor, profesjonalizm na pierwszym miejscu. Bardzo dobry fachowiec

Pełen profesjonalizm Szczegółowe omówienie problemu , szybkie działanie Napewno polecam panią doktro

PAni doktor pełna pozytywnej energii, wiedzy i empatii. Rzeczowo wyjaśniła problem i wskazała co mam robić. Polecam serdecznie

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, dokładna i pomocna. Ma super podejście do pacjenta i przed zabiegiem dokładnie słucha.

Bardzo przyjazny lekarz. Wyjaśniła dokładnie i zrozumiale co będzie robić. Powiedziała co ja mam dalej robić. Wszystkim polecam.

Szczegółowy wywiad lekarski, przyjazny gabinet, miła obsługa, pełen profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość.

Polecam fachowy lekarz anastezjolog, brak opóźnień w umówionych godzinach. Kultura osobista i kontakt z pacjentem wzorowy. Zdecydowanie mogę polecić Panią Doktor.