mgr Katarzyna Kucewicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Świetna, doświadczona, choć młoda psychoterapeutka. Panią Kasię polecił mi kolega, który uczestniczył w terapii po rozwodzie. Ja także miałem nieciekawą sytuację z dziewczyną i ze sobą samym, ale dzięki tej terapeutce naprawdę się ogarnąłem. Polecam.

Cudowna osoba i świetny psycholog. Pomaga znaleźć i wydobyć z siebie dobrą energię!

Pani Katarzyna to bardzo ciepła i kompetentna psychoterapeutka, idealna osoba do pracy z chorymi- cierpliwa, życzliwa, rozswietlajaca drogę w ciemności:) widzę ze tu niektórym sie nie podoba, ale ja nie poszlabym do nikogo innego, za nic!(chociaż koszty są spore to fakt)

Pani Kasia pomogła mi przejść przez piekło choroby, jest osobą z empatią. Chodziłam też do lekarza w jej centrum terapeutycznym, także otrzymałam dobrą pomoc, za co dziękuję.

Pani Katarzyna Kucewicz "poddaje się" klientowi mówiąc mu to, co on chciałby usłyszeć. Nieźle wyprowadza z "dołka", ale gdy się ma "górkę" i bardzo lubi się ten stan, ona nietsety nie zauważa nadchodzącego niebezpieczeństwa. Kompletny brak wyczucia. Zdecydowanie nie polecam !!!

Pani Kasia Kucewicz = dobry psycholog. Życzliwa, miła, a co najważniejsze- wie czym jest to co mi dolega = choroba afektywna dwubiegunowa. Chodziłam do różnych psychologów, którzy tylko rozkładali ręce, że nic nie mogą mi poradzić. A Pani Kasia życzliwie, po ludzku ale i fachowo postawiła mnie na nogi. (No oczywiście też branie leków, bo przy mojej chorobie to podstawa) jestem jej bardzo wdzięczna, dlatego wszedzie dałam dobre notki. Godna zaufania, z czystym sumieniem polecam.