prof. dr hab. n. med. Katarzyna Kucharskaprof. dr hab. n. med. Katarzyna Kucharska - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Katarzyna Kucharska

Psychiatra

Kierownik Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania się, Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie;
specjalista psychiatra; terapeuta zaburzeń odżywiania - ...

specjalista psychiatra; terapeuta zaburzeń odżywiania - tytuł Master Practitioner for Eating Disorders and Obesity (przyznany przez National Centre for Eating Disorders, Londyn 2010).
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie leczenia zaburzeń łaknienia; założyciel i kierownik Specjalistycznego Centrum Leczenia Zaburzeń Odżywiania w NE Lincolnshire, Wielka Brytania nominowanego w 201...

Dobrze mi się rozmawiało, bo pani profesor jest równie chuda jak ja. To się chwali - nie przeszkadza w rozmowie nadmiar tkanki tłuszczowej :-) Kompetentna w temacie diet redukcyjnych, cierpliwie tłumaczy, że odchudzanie to ciężka praca, umie odpowiednio zmotywować. Serdecznie polecam tę miłą panią doktor!

Fotogeniczna, na żywo prześliczna i przesympatyczna pani doktor! Piękny WYKRÓJ TWARZY i PRZEKRÓJ UMYSŁU. Anja Rubik polskiej psychiatrii. Poezja dla zmysłów i...psychiki pacjenta :-) Leczenie u niej to najnowszy szyk mody. Serdecznie polecam!

Wspaniała kobieta, nie spieszy się, uważnie słucha, człowiek czuję się przy niej swobodnie i nie boi się otworzyć, ma dużą wiedzę i doświadczenie, co dla mnie osobiście było ważne przy wyborze lekarza, jestem zadowolony , że do niej trafiłem, polecam.

Od dawna zmagam się z anoreksją, ale dopiero u prof. Kucharskiej zrozumiałam, że mam szanse na normalne życie. Pani profesor bardzo mi pomogła, poświeciła mi dużo czasu, cierpliwie słuchała i wytłumaczyła mnóstwo rzeczy, była przy tym bardzo miła, otrzymałam profesjonalną pomoc, teraz wiem, że mogę żyć pełnią życia.

Gdzieś czytałam w internecie że to psychiatra gwiazd i rzeczywiście tak jest. Jak byłam w PsychoMedic.pl to czekała znana dziennikarka do niej. Sama Profesor Kucharska jest bardzo miła, z dużą klasą. Jestem pod jej dużym wrażeniem. Nigdy nie rozmawiałam z tak mądrym czlowiekiem jak ona. Teraz umówiłam się z moją mamą na wizyte do niej. Przytacza na rozmowie dużo badań naukowych, to mnie przekonało że to co mowi nie jest przekonaniem a sądem opartym na badaniach naukowych.

Gdzieś czytałam w internecie że to psychiatra gwiazd i rzeczywiście tak jest. Jak byłam w PsychoMedic.pl to czekała znana dziennikarka do niej. Sama Profesor Kucharska jest bardzo miła, z dużą klasą. Jestem pod jej dużym wrażeniem. Nigdy nie rozmawiałam z tak mądrym czlowiekiem jak ona. Teraz umówiłam się z moją mamą na wizyte do niej. Przytacza na rozmowie dużo badań naukowych, to mnie przekonało że to co mowi nie jest przekonaniem a sądem opartym na badaniach naukowych.