mgr Katarzyna Kuchta

Położna

Niestety nie polecam Pani Kasi jako położnej. Zawiodłam się. Mój poród zakończył się silnym pęknięciem krocza, wynikającym z niedopilnowania sytuacji przez Położną. Przede mną długa rehabilitacja. Czego innego spodziewałam się po wykupieniu indywidualnej opieki położniczej. Nie wspomnę już o zupełnym braku zainteresowania moim oraz mojego dziecka stanem zdrowia po porodzie, po opuszczeniu sali porodowej przeze mnie na wózku inwalidzkim. Żałuję, że zdecydowałam się na wykupienie indywidualnej opieki położniczej.

Rodziłam na z p. Kasią na Madalińskiego w 10.2012. Absolutnie przecudowna osoba, profesjonalna położna. Dzięki niej, mimo dużych komplikacji i zagrożenia CC, urodziłam naturalnie, bez nacięcia. Opiekowała się nami jeszcze po porodzie, interesowała podczas długiego pobytu w szpitalu. Kobieta-anioł :)

Pani Kasia była moją położną podczas porodu w szpitalu na Madalińskiego. Jest nie tylko absolutnie kochaną, ciepłą osobą, z której emanuje dobra energia, ale i świetnym profesjonalistą. Tylko dzięki niej udało mi się urodzić naturalnie, na czym bardzo mi zależało. Dodawała otuchy, dopingowała, potrafiła "zamanewrować" tak jak trzeba by główka dziecka wstawiała się dobrze. Jestem absolutnie zachwycona jej podejściem i polecam wszystkim, bo to nie tylko świetny specjalista, ale i człowiek "z duszą"

Z Panią Kasią byłam umówiona na opiekę indywidualną, ale trafiłam akurat z porodem na jej dyżur, wiec nic nie płaciłam. Osoba bardzo kompetentna i rzeczowa a jednocześnie ciepła i wspierająca psychicznie. Potrafi zadbać o pacjentkę i "walczy" z lekarzami jeśli trzeba (jeśli chodzi o znieczulenie etc). Poświęca tyle czasu ile może, mimo dyżuru czułam się, jakbym miała położną indywidualną. Chcieliśmy się odwdzięczyć, ale Pani Kasia nie przyjęła od nas ani złotówki.

Pani Kasia jest bardzo profesjonalną położną. Dzięki niej urodziłam tak jak chciałam- naturalnie i aktywnie, bez przyspieszaczy i znieczulaczy. Choć podpowiadała i sugerowała, to zawsze dopasowywała się do moich potrzeb i zachcianek. Co ważne- przyjmuje porody w pozycjach wertykalnych ( ja rodziłam na kolanach). I robi cudowny masaż.

Ma bardzo profesjonalne podejście do sprawy a dodatkowo miła i nie poddaje się w trudnych momentach (ma duże doświadczenie ). Bardzo polecam.

Pani Kasia pomagała urodzić w sposób naturalny mojej Przyjaciółce! Jest osobą nieprzeciętnie kompetentną, uprzejmą, fachową, oddaną pracy, zaangażowaną w całe narodziny i potem w samopoczucie i rozwój dziecka. Bez Jej pomocy - ja osoba z wykształceniem i praktyką rehabilitacyjną nie pomogłabym tak dobrze mojej przyjaciółce w czasie narodzin dzieciątka. Mogę na 1000% polecić Panią Kasię Kuchtę jako położną wartą 100 razy swojej wagi w złocie, platynie i diamentach. Jej wiedza i fachowość jest nie do przecenienia!!!!!!!!!!!!!!!

Pani Kasia towarzyszyła mi przy przedwczesnym (o miesiąc) porodzie..okazała się być osobą bardzo sympatyczną, ciepłą ale przede wszystkim kompetentną i zaangażowaną w cały przebieg porodu. Uszanowała moje prośby o nie przyszpieszanie porodu podaniem oksytocyny (mimo sugestii dyżurujących lekarzy)..podpowiadała w jaki sposób naturalnie łagodzić ból, masowała, głaskała, podpowiadała pozycje.. poród trwał ponad 15 godzin, a ona nieprzerwanie była dyspozycyjna. Odebrała malutką z pozycji kucznej-dla niej niezbyt wygodnej... jeśli będę jeszcze rodzić chciałabym żeby towarzyszyła mi w tym doświadczeniu osoba taka jak Pani Kasia. POLECAM SERDECZNIE!

poród trwał ponad 15 godzin, a ona nieprzerwanie była dyspozycyjna.
Odebrała malutką z pozycji kucznej-dla niej niezbyt wygodnej...

POLECAM SERDECZNIE!

Bardzo miła, kontaktowa położna, uprzejma, nie nacina niepotrzebnie krocza tylko proponuje różne pozycje, masuje,POLECAM

Miła, sympatyczna ale i stanowcza. Potrafi zmobilizować podczas porodu no i przyjmuje porody w pozycji wertykalnej