dr n. med. Katarzyna Kuczma-Urbanek

3,2
3,4
3,7
3,3

Witam, Dr Urbanek uważam za dobrego lekarza. Za każdym razem mój synuś jest trafnie zdiagnozowany, Pani doktor ma bardzo fajne podejście do małego pacjenta. Zawsze odpowie na wszelkie pytania, dotyczące postawionej diagnozy i nie tylko.Nie ma żadnego problemu w kontaktowaniu sie z Panią doktor, zawsze odbiera tel a jeśli nie jest w stanie to za każdym razem oddzwania, bez względu na to jaki jest dzień tyg czy też jaka pora dnia lub nocy. Polecam wszystkim osobiscie jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej będę korzystała z usług Pani doktor zawsze kiedy zajdzie taka potrzeba. Wizyta owszem dość kosztowna ale lepszego lekarza u Nas w Inowrocławiu nie znajdę!

Poszłam do tej pani, z polecenia, bo nie jestem stąd i zaufałam opinii no i pani ordynator i dr n. med., ale zdecydowanie stwierdzam, ze rutyniara!!!jest dobra od kaszlu i kataru, ale poważniejsze choroby lekceważy. niby spojrzała na wyniki, ale wiekszosc była nieprawidłowa i powiedziała, ze to norma u dzieci... jak sie okazało, ze przegapiła poważną chorobę, juz nie była taka milusia ( zastosowała strategię, ze najlepszą obroną jest atak). No i te karygodne warunki-mała duszna poczekalnia, wszystkim kazała przychodzic na 16, a potem czekac do 18, czy dłuzej, a dzieci kaszlały na siebie na wzajem. znikała na godzinę na górze, gdzie musiała obsłużyc 'lepszych' pacjentów, tłumacząc ze to zdrowe dzieci do szczepienia. tym bardziej powinny czekac, jak zdrowe!!! a poza tym, co za problem wyznaczyc inne godziny, ale po co jak motłoch z kasą poczeka?
kazda wizyta nie dłuższa jak 5 minut ale 150 zł bez mrugniecia okiem! w takim brudnym małym gabinecie... i co wazne NIGDY nie umyła rąk! raz sama kichneła w swoje dłonie i zaraz zabrała sie za badanie mojego syna...żałuje, ze nie zwróciłam jej uwagi, ale niestety zadziałał mechanizm, ze lepiej nie, bo sie obrazi, a to moze nie byc korzystne dla dziecka... to nie jest lekarz z powołania tylko dla kasy.najgorsze co moze byc.

Pani doktor jest wspaniałą osobą. Pełna empatii, zawsze dyspozycyjna. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Zawsze trafna diagnoza. Dzieci ją uwielbiają, bo "Ciocia Kasia" sprawia, że czują się lepiej :) Cena nie gra roli jeśli chodzi o zdrowie dziecka.

O każdej porze mogę liczyć na Panią doktor. Ciekawe który doktor odbierze w święta.. Zawsze wytłumaczy, wyjaśni jest bardzo mądra i ludzka. W szpitalu super podejście mimo tylu obowiązków i pacjentów. Nie ma lepszego pediatry w tym mieście.

Bardzo sympatyczna i miła pani doktor.potrafi przekonać do siebie dziecko i wysłuchać co rodzic ma do powiedzenia.Stawia trafne diagnozy.nie naciąga na dodatkowe wizyty ,w każdej chwili można się skonsultować telefonicznie. Troszkę szkoda ,że wizyta u pani doktor kosztuje tak dużo i nie zawsze mnie na nią stać, ale czego się nie robi dla własnego dziecka.Niestety w rejonie nie mam co liczyć na tak dobrego lekarza.Ojciec.

Pani Kasia, jest bardzo dobrym lekarzem (jak i kilku innych których znam), ma trafne diagnozy, zawsze można do niej zadzwonić, jeśli nie odbierze to zawsze oddzwoni, dobrze znać panią ordynator - znajomość przydaje się na oddziale. Jednak kwota jaką pobiera 150zł za raptem 5 minut wizyty (bo średnio tyle trwa wizyta) jest zdecydowanie przesadzona. Znam profesorów z wieloletnim doświadczeniem w dużych miastach którzy biorą za wizytę 100zł także uważam, że cena nie jest adekwatna do wykonanej usługi. Poza tym fakt, że potrafi za wizytę skasować nawet w szpitalu jest karygodne. Myślę, że dla pani doktor najważniejsza jest ilość zarobionych pieniędzy a nie mali pacjenci.

NIE POLECAM.LICZY się tylko kasa (150 zł za 5 minut wizyty!).Jest za szybka,niedokładna,jakby roztrzepana przy badaniu dziecka.Takie ma luźne podejscie do małych pacjentów.NIE,nie nie.

Każda wizyta bezpłatna na każdy mój telefon pani doktor oddzwania jeżeli nie odbiera telefonu jest fantastyczna !

Byłam tylko raz i jeżeli nie będę musiała to nie wrócę.Wyszłam zszokowana ceną ,tym bardziej , że córka nie była jakoś poważnie chora (lekkie zaostrzenie astmy spowodowane zmianą pogody). Wizyta trwała niecałe 5 min. , wszystko w pędzie i pośpiechu,w czasie ubierania dziecka słuchałam porad rzucanych z szybkością karabinu. Bardzo nerwowo i powtarzam TA CENA jest nie do przyjęcia. Leczyłam się u lekarzy w dużych miastach i z tytułami prof. za niższą cenę i w dodatku poświęcali mi więcej czasu i uwagi!

NIE WIEM JAKIM JEST LEKARZEM ALE KOBIETĄ JEST PIĘKNĄ - WCZORAJ ZOBACZYŁEM JA PO RAZ PIERWSZY I SIE PO PROSTU ZAKOCHAŁEM...

Wciąż poszukujesz "Pediatra Inowrocław"?

88-100 Inowrocław

Straż Pożarna