dr n. med. Katarzyna Kulczyk

Wspaniała osoba z genialnym podejściem do dzieci, zawsze wysłucha i odpowie na wszystkie pytania. Zawsze jest w świetnym humorze co udziela się też pacjentom. Skrupulatna i kompetentna. Dzieci ją uwielbiają.

Tak oddanej dzieciom osoby, jaką jest dr Kasia dawno nie spotkaliśmy. Zawsze ale to zawsze na pierwszym miejscu jest dobro dziecka. Fakt, że nie "szasta" antybiotykami tylko najpierw sprawdzi podłoże niedyspozycji jest na plus. Zawsze rozmawia z dzieckiem, gdy dziecko juz mówi potrafi z niego uzyskać te informacje, z którymi my-rodzice czasem mamy kłopot. Jako długoletni lekarz mojego syna doskonale go zna i zawsze pamięta. Potrafi tak rozmowę przeprowadzić by rozładować stres. Syn już ma 17 lat, z doktor Kasią zna się 10 lat? Żal dorastać 😉.

Niestety moja opinia o Pani Doktor jest wyjątkowo mało pozytywna. Być może wiedzę ta Pani posiada z racji swojego wykształcenia i zapewne potrafi ją wykorzystywać wtedy gdy tego potrzebuje. Kiedy zgłosiłem jej niepokojące objawy ataku nerwowego u swojego dziecka, wówczas odmówiła pomocy twierdząc że nie jest to możliwe i że mi nie wierzy bo dziecko leczy i zna od dawna. Nie chciała również obejrzeć filmu na którym świadkowie zarejestrowali niepokojące symptomy u dziecka. Postawa zdecydowanie niegodna lekarza. Sprawa oczywiście znajdzie swój finał w sądzie oraz w Komisji Etyki.

Postawa zdecydowanie niegodna lekarza.

Sprawa oczywiście znajdzie swój finał w sądzie oraz w Komisji Etyki.

Leczymy się u pani doktor od około pół roku i jesteśmy zachwyceni. Dr Kulczyk jest kompetentna, śledzi najnowsze badania. Polecam wszystkim, którzy chcą leczyć dzieci NAPRAWDĘ bez antybiotyków. Pani doktor ma mocne nerwy (a jej spokój udziela się rodzicom) i przeczekuje nawet tygodniowe wysokie temperatury u dzieci jedynie na lekach obniżających gorączkę. I okazuje się, że dzieci świetnie sobie radzą same z chorobą bez syropków, witaminek, a przede wszystkim antybiotyków. Poza tym dr Kulczyk ma świetne podejście do małych pacjentów, moje maluchy ją uwielbiają.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem. Dr Kasia jest wspaniała. Inni lekarze mojego synka leczyli wyłącznie antybiotykami na bakterję w moczu, a okazuje się, że bakteria ta wcale nie jest w układzie moczowym tylko na napletku. Pani dr jako jedyna podjęła ten "trop" i leczymy się :) Pozdrawiam

Jestem zaskoczona tym,iz o pani dr Kulczyk nie mozna znależc opinii w internecie-podejrzewam,ze wielu bardzo zadowolonych rodziców nie chce robic wiekszego tłumu i dłuzszych kolejek.Pani dr jest najlepszym pediatrą jakiego znam-naprawde ma wielka wiedzę.czyta aktualne badania i stosuje najnowsze rekomendacje.U niej nie dostaniecie antybiotyku gdy wiadomo,ze 90%infekcji jest wirusowych(muszą byc objawy swiadczące o bakterii).Nie ma stosowania 'na zaś".Jest kompetentna,wnikliwa i dokładna.Niejednokrotnie majac odmienną opinie innych doktorów okazywałao sie i tak,ze dr Kulczyk ma racje i warto było własnie jej zawierzyć.