dr n. med. Katarzyna Kulczyk

Pediatra

Leczymy się u pani doktor od około pół roku i jesteśmy zachwyceni. Dr Kulczyk jest kompetentna, śledzi najnowsze badania. Polecam wszystkim, którzy chcą leczyć dzieci NAPRAWDĘ bez antybiotyków. Pani doktor ma mocne nerwy (a jej spokój udziela się rodzicom) i przeczekuje nawet tygodniowe wysokie temperatury u dzieci jedynie na lekach obniżających gorączkę. I okazuje się, że dzieci świetnie sobie radzą same z chorobą bez syropków, witaminek, a przede wszystkim antybiotyków. Poza tym dr Kulczyk ma świetne podejście do małych pacjentów, moje maluchy ją uwielbiają.

Jestem zaskoczona tym,iz o pani dr Kulczyk nie mozna znależc opinii w internecie-podejrzewam,ze wielu bardzo zadowolonych rodziców nie chce robic wiekszego tłumu i dłuzszych kolejek.Pani dr jest najlepszym pediatrą jakiego znam-naprawde ma wielka wiedzę.czyta aktualne badania i stosuje najnowsze rekomendacje.U niej nie dostaniecie antybiotyku gdy wiadomo,ze 90%infekcji jest wirusowych(muszą byc objawy swiadczące o bakterii).Nie ma stosowania 'na zaś".Jest kompetentna,wnikliwa i dokładna.Niejednokrotnie majac odmienną opinie innych doktorów okazywałao sie i tak,ze dr Kulczyk ma racje i warto było własnie jej zawierzyć.

Niestety moja opinia o Pani Doktor jest wyjątkowo mało pozytywna. Być może wiedzę ta Pani posiada z racji swojego wykształcenia i zapewne potrafi ją wykorzystywać wtedy gdy tego potrzebuje. Kiedy zgłosiłem jej niepokojące objawy ataku nerwowego u swojego dziecka, wówczas odmówiła pomocy twierdząc że nie jest to możliwe i że mi nie wierzy bo dziecko leczy i zna od dawna. Nie chciała również obejrzeć filmu na którym świadkowie zarejestrowali niepokojące symptomy u dziecka. Postawa zdecydowanie niegodna lekarza. Sprawa oczywiście znajdzie swój finał w sądzie oraz w Komisji Etyki.

Postawa zdecydowanie niegodna lekarza.

Sprawa oczywiście znajdzie swój finał w sądzie oraz w Komisji Etyki.

Zdecydowanie zgadzam się z poprzednikiem. Dr Kasia jest wspaniała. Inni lekarze mojego synka leczyli wyłącznie antybiotykami na bakterję w moczu, a okazuje się, że bakteria ta wcale nie jest w układzie moczowym tylko na napletku. Pani dr jako jedyna podjęła ten "trop" i leczymy się :) Pozdrawiam