lek. dent. Katarzyna Kunicka

Szczerze powiedziawszy nie chce mi się wierzyć w jakże długi komentarz niszczący całą reputację pani doktor , mysle ze poprostu owy rodzynek tkz ,, hejter " chyba zapomnial ze poza wizyta u stomatologa potrzeba jeszcze myc zeby conajmniej 2 razy dziennie ;) Osobiscie polecam chodze juz kilka dobrych lat i zawsze wychodze z pelna wiedza o tym jak ma wygladac moje leczenie a z wyleczonymi zebami nie mam juz zadnych problemow. Tak wiec nic tylko sie wybierac i dbac o zeby ! ;)

Podzielam opinie pozostałych osób. Nie lubię wizyt u dentysty ale cenię sobie kompetentnych i życzliwych ludzi.

Ładne panie z rejestracji zawsze poprawią mi humor przed borowaniem. Nie wiem czy mam takie szczęście czy taka jest reguła ale dość szybko udaje mi sie dostac na wizyte. Gabinet schludny, nowoczesny.

Leczymy się cała rodziną. Miła atmosfera, ładny nowoczesny gabinet,ceny niewygórnowane. Polecam znajomym i wszystkim szukającym dobrego stomatologa w naszym mieście.

Umowa z NFZ, czysto, schludnie. Umawiane wizyty zawsze na czas.

Umowa z NFZ, czysto, schludnie. Umawiane wizyty zawsze na czas.

Rewelacja, po raz pierwszy wyrwałem zęba bez bólu i komplikacji. Przychodnia godna zaufania

Zdecydowałem się ponieważ przychodnię kadent chwalili znajomi. Polecam zdecydowanie, nie zawiodłem się.

Zaczynam leczyć zęby i muszę powiedzieć że to jest osoba godna polecenia.Szczerze polecam!

polecam, bardzo życzliwa i kompetentna osoba

polecam, bardzo życzliwa i kompetentna osoba

Leczę się od kilku lat i bardzo sobie cenię Panią Doktor za fachowość i poczucie humoru