lek. dent. Katarzyna Kunicka

Szczerze powiedziawszy nie chce mi się wierzyć w jakże długi komentarz niszczący całą reputację pani doktor , mysle ze poprostu owy rodzynek tkz ,, hejter " chyba zapomnial ze poza wizyta u stomatologa potrzeba jeszcze myc zeby conajmniej 2 razy dziennie ;) Osobiscie polecam chodze juz kilka dobrych lat i zawsze wychodze z pelna wiedza o tym jak ma wygladac moje leczenie a z wyleczonymi zebami nie mam juz zadnych problemow. Tak wiec nic tylko sie wybierac i dbac o zeby ! ;)

Ładne panie z rejestracji zawsze poprawią mi humor przed borowaniem. Nie wiem czy mam takie szczęście czy taka jest reguła ale dość szybko udaje mi sie dostac na wizyte. Gabinet schludny, nowoczesny.

Gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony. Kulturalne Panie w rejestracji no i samo leczenie nie było dla mnie stresujące a z reguły nie lubię dentystów.

Wyrywałem zęba i jestem zadowolony. Dostałem znieczulenie, byłem pytany jak się czuję. Pani Doktor była delikatna i sympatyczna. Widać, że dba o komfort pacjenta w tym niemiłym zabiegu... Mogę śmiało polecić innym.

Mogę śmiało polecić innym.

Jestem stałym pacjentem i bardzo sobie cenię Panią Doktor. Umowa z NFZ, możliwość płatności ratalnych. Pomoc w nagłych przypadkach - wizyta tego samego dnia w gabinecie.

Podzielam opinie pozostałych osób. Nie lubię wizyt u dentysty ale cenię sobie kompetentnych i życzliwych ludzi.

Pani Doktor jest przemiłą osobą. Umowa z NFZ pozwala na bezpłatne leczenie. W gabinecie jest możliwość zrobienia prześwietlenia zęba, nie trzeba umawiać się na dodatkowe wizyty i koszty.

Leczymy się cała rodziną. Miła atmosfera, ładny nowoczesny gabinet,ceny niewygórnowane. Polecam znajomym i wszystkim szukającym dobrego stomatologa w naszym mieście.

Jestem Bardzo zadowolony. Jedyna kompetentna osoba w mieście która potrafi zająć się zębami. Pani Katarzyna Kunicka Częstochowa

Przemiły lekarz z dużym doświadczeniem. W sytuacjach nagłych zawsze mogę liczyć na szybką pomoc.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a
42-208 Częstochowa

Centrum Stomatologii "MEDIDENS"
św. Brata Alberta 42

lek. dent.
Iwona Żuławińska

Stomatolog dziecięcy
Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12

ARCUSMED