lekarz Katarzyna Łachut

Psychiatra

bardzo panią dr lubię i cenię i zawsze tak będzie, ale jedna mała prośba - proszę nie schodzić z jakości na ilość... duży pośpiech, roztargnienie, do tego natłok pacjentów w poczekalni sprawia, że pośpiech udziela się pacjentom co - przynajmniej niektórym - uniemożliwia spokojną rozmowę i powiedzenie, z jakim problemem naprawdę się przyszło. pozdrawiam serdecznie

Najlepszy , polecam wszystkim - żeby wszystkim lekarzom chciało się tak pracować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdarzyło się, że poprosiłem Panią Doktor o poradę w sytuacji bardzo ciężkiej, gdy dopadła mnie ciężka, bardzo ciężka depresja.Wyszedłem z niej po niedługim czasie, osiągając olbrzymi sukces w pracy zawodowej. Z czasem - prawdopodobnie ze względu na własny charakter - popadłem w alkoholizm. Pójdę do Pani Łachut ponownie, mając olbrzymią niadzieję, że mi pomoże. M.M.

Bywałam u wielu specjalistów, ale Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszym! Dzięki niej funkcjonuje normalnie. Pełen profesjonalizm.

Bardzo dokładna Pani Doktor. Sama bardzo dużo wie i stara się przekazać a do tego korzysta z pomocy innych lekarzy. Bez problemu prosi o konsultację innego lekarza (zresztą też miłego). Lekarz bez zarzutu

Dokładny lekarz. Dowiaduje się o wszystko co dotyczy pacjenta. Jedyny problem to puktualność ale zdecydowanie pomaga ludziom. Polecam

POLECAM KAŻDEMU. NIKT NIE POTRAFIŁ MI POMÓC :-)

POLECAM KAŻDEMU. NIKT NIE POTRAFIŁ MI POMÓC :-)

Bardzo dobry lekarz,dużo mi pomogła. Jest bardzo miła i sympatyczna. Dzięki dobrze dobranym lekom mogę normalnie funkcjonować.Godna polecenia.

Dzięki tej Pani, moje życie stało się znów piękne, zacząłem normalnie sypiać ( a nie 2 godziny na dobę) mogę prowadzić samochód i normalnie funkcjonować!! Inny lekarz o mało nie spowodował wypadku dając mi lek w dawce, której nigdy nie powinienem dostać. Panią Kasie polecam gorąco. Maciej

Maciej

ma w dupie chorego,a jedynie własne ego.

ma w dupie chorego,a jedynie własne ego.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Bydgoszcz"?

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet

85-396 Bydgoszcz

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz
NZOZ Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego Prof. dr Aleksander Araszkiewicz
Ks. Skorupki 2
85-156 Bydgoszcz