lekarz Katarzyna Łachut

Psychiatra

Absolutnie nie polecam pani Katarzyny Lachut. Jest ona niekompetentna, nieodpowiedzialna i nie traktuje powaznie pacjentow. Choremu ze stwierdzonym otepieniem czolowo-skroniowym odstawila niespodziewanie dwa leki przepisane przez prowadzacego go od conajmniej jednego roku renomowanego specjaliste neurologa (Donestyn 10mg - przeciw lekkiemu do srednio-ciezkiemu otepieniu i Palmatine 10mg -antagonist receptorow NMDA) natomiast uznala za odpowiednie: lek antydepresyjny Asertin 50 (2-1-0) i Bonogren25 (0-0-1 - przeciw episodom maniakalnym i schizofrenii). Stwierdzila przy tym, ze cytat: "Pacjent ma zupelnie inna chorobe neurozwyrodnieniowa i zapisywanie inhibitorow acetylcholinoesteraz jest bledem"!!! Wedlug p. Lachutek otepienie czolowo-skroniowe oraz potwierdzony przez badania plynu rdzeniowo-mozgowego rozklad bialek jak rowniez m.in. utrata zdolnosci mowienia jest "otepieniem w chorobie Picka" (F02.0-rozpoznanie glowne)???

Jest profesjonalna poświęca dużo czasu dla pacjenta i rodziny.Godna polecenia z wielkim sercem uważnie słucha i jest bardzo cierpliwa.

bardzo panią dr lubię i cenię i zawsze tak będzie, ale jedna mała prośba - proszę nie schodzić z jakości na ilość... duży pośpiech, roztargnienie, do tego natłok pacjentów w poczekalni sprawia, że pośpiech udziela się pacjentom co - przynajmniej niektórym - uniemożliwia spokojną rozmowę i powiedzenie, z jakim problemem naprawdę się przyszło. pozdrawiam serdecznie

Bywałam u wielu specjalistów, ale Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszym! Dzięki niej funkcjonuje normalnie. Pełen profesjonalizm.

ma w dupie chorego,a jedynie własne ego.

ma w dupie chorego,a jedynie własne ego.

POLECAM KAŻDEMU. NIKT NIE POTRAFIŁ MI POMÓC :-)

POLECAM KAŻDEMU. NIKT NIE POTRAFIŁ MI POMÓC :-)

Dokładny lekarz. Dowiaduje się o wszystko co dotyczy pacjenta. Jedyny problem to puktualność ale zdecydowanie pomaga ludziom. Polecam

Zdarzyło się, że poprosiłem Panią Doktor o poradę w sytuacji bardzo ciężkiej, gdy dopadła mnie ciężka, bardzo ciężka depresja.Wyszedłem z niej po niedługim czasie, osiągając olbrzymi sukces w pracy zawodowej. Z czasem - prawdopodobnie ze względu na własny charakter - popadłem w alkoholizm. Pójdę do Pani Łachut ponownie, mając olbrzymią niadzieję, że mi pomoże. M.M.

Bardzo dobry lekarz,dużo mi pomogła. Jest bardzo miła i sympatyczna. Dzięki dobrze dobranym lekom mogę normalnie funkcjonować.Godna polecenia.

Dzieki Pani Doktor funkcjonuje normalnie.Polecam!

Dzieki Pani Doktor funkcjonuje normalnie.Polecam!