dr n. med. Katarzyna Laskowska

Gastrolog

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.Zawdzieczam Pani Doktor zycie.Nasz wspolny sukces to szesc lat remisji przy crohnie.

Znakomita profesjonalistka, dba o swoich pacjentów i (o dziwo!) doskonale ich kojarzy i dokładnie pamięta historię choroby. Uprzejma, rzeczowa i uczciwa.

Przewspanial , fantastyczna , cudowna , Pani Doktor pod kazdym wzgledem a nawet moge powiedziec ze Aniol nie kobieta

Po odbyciu wizyty i badania mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas wizyty była bardzo zaangażowana, badanie gastroskopii wykonała w sposób profesjonalny i szybki. Odpowiadała na zadawane pytania, wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Podoba mi się jej indywidualne podejście do pacjenta.

Świetna specjalistka. Zaczyna od bardzo łagodnych form leczenia żeby niepotrzebnie nie faszerować pacjenta lekami. Bardzo dokładnie diagnozuje. Dysponuje dużą wiedzą w swojej dziedzinie.

Świetna pani doktor, pomaga i leczy skutecznie i nie naciąga jak cała reszta!!!

Świetna pani doktor, pomaga i leczy skutecznie i nie naciąga jak cała reszta!!!