lekarz Katarzyna Lesiak-Chłapińska

Internista

Jak najbardziej polecam.Profesjonalne podejscie do pacjenta . Byłem pierwszy raz u tej pani i naprawde jestem zadowolony .Spokojnie mnie wysłuchała to co mam do powiedzenia,przebadała dokładnie ale to naprawde szczególowo i wystawiła diagnoze. Nie to co u niektórych lekarzy nawet cie dobrze nie przebadają i antybiotyk i następny pacjent .Chodziłem po wielu już lekarzach ale naprawde takich lekarzy trzeba doceniać,bo nie ma ich wielu w naszym kraju.

bardzo dobry lekasz bardzo doklady najlepszy w tej pszyhodni bardzo mi pomogla co niekturym to sie nie udawolo wszyscy powini byc tacy jak pani doktur