lekarz Katarzyna Leszczyńska-Kowal

Psychiatra

1,5
1,8

Pani Doktor, jest nie mila i obcesowa, każdorazowo spóźnia się do pracy 40 minut, przyjmuje w Przychodni 2h, także po przybyciu do pracy z takim opóźnieniem, poświęca pacjentom minimum, która pozwala odhaczyć wizytę na NFZ. zdecydowanie odradzam. nie spotkałam się jeszcze z takim jawnym olewatorskim podejściem lekarza. To kpina nie pomoc.

Godny polecenia specjalista. Niezwykle empatyczna, uprzejma i potrafiąca rozładować napięcie poczuciem humoru. Bardzo mi pomógła. Polecam.

Najwyższa pora, aby pani doktor udała się na terapię własną lub zmieniła zawód. Jako lekarz-słabo słucha i stawia kiepskie diagnozy lub nie stawia ich wcale. Jako człowiek - słabo słucha albo nie słucha wcale. Jako lekarz psychiatra - brak jej chęci pomocy pacjentowi, ważne, że przyszedł, a NFZ zapłaci. Kompletny brak zrozumienia i tzw. empatii. Pani doktor wydaje sądy i opinie na temat człowieka, choć nie ma do tego prawa - jest (kiepskim) lekarzem, nie sędzią. Zdecydowanie odradzam wizytę. Jest wielu innych, dobrych lekarzy psychiatrów. Ta pani się do nich nie zalicza. Brrr...

Pani doktor na początku niby miła ale tak naprawdę nie słucha, oczywiście po wywiadzie tylko pyta o dokumentację tak jak by pacjent nie istniał, nie pyta o obecne samopoczucie i co się na dany moment dzieje, w momencie próby konstruktywnej rozmowy o lekach na konkretny problem tak naprawdę nie uzyskuje się wyczerpującej odpowiedzi i wychodzi się z niczym, nie polecam