lekarz Katarzyna Lewczuk

Neurolog

Pani dr bardzo miła sympatyczna, tworzy przyjemną atmosferę w gabinecie. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania udzielając rzetelnych informacji. Po przeprowadzonym wywiadzie zleciła pakiet badań i wdrożyła leczenie farmakologiczne. Polecam Panią dr z czystym sumieniem.

musze nie zgodzic sie zdobrymi opiniami moze wgabinecie prywatnym ale poza tzm brak empatii nie sympatyczna

Urok osobisty, kompetencja, wrażliwość oraz chęć poświęcenia się dla pacjenta, a przy tym spokój i stanowczość. Polecam A.W.