lekarz Katarzyna Lisiecka

Wspaniała pani doktor ! Widać ze pani doktor z powołania a nie dla kasy ! Polecam gorąco uratowała naszego synka

Jestem zachwycona Panią Doktor, która wyczerpująco, acz konkretnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a badając malucha momentalnie złapała z nim świetny kontakt.

Pani doktor bardzo rzeczowa, kompetentna, pomocna. Ma świetne podejście do małego pacjenta. Dużo wyjaśnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

Bardzo sympatyczna i rzetelna Pani Dr. Polecamy , wizyta zawsze w przyjaznej atmosferze, bardzo pomocna.

Polecam z całego serca! Nasza druga wizyta u Pani doktor, trafne diagnozy, cudowne podejście do dziecka.

Lekarz z powołania! Bardzo sympatyczna, uprzejma i pomocna. Posiada ogromna wiedze, zawsze wszystko wytłumaczy na spokojnie. Super podejście do dzieci. Z całego serca polecam!

Pani Katarzyna wypisała mnie ze szpitala pomimo powikłań... na karcie wymieniła badania których nie robiła. Nie polecam.

Pediatra z powołania!!! Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i miła w stosunku do dzieci i rodziców. Ma wiedzę i potrafi wytłumaczyc rodzicowi na czym polega choroba i jak ją leczyć. Polecam!!!