Katarzyna Łozowska-Skalska

Lekarz rodzinny

3,4
3,5

Trafiłam do Pani doktor w ramach dyżuru weekendowego. Super . Konkretna , uprzejma i z humorem rozładowująca emocje. POLECAM całym sercem

PANI DOKTOR ŁOZOWSKA-SKALSKA JEST OSOBĄ KULTURALNĄ B. KOMPETENTNĄ , DOKŁADNĄ ,ZA KAŻDYM RAZEM BARDZO DOKŁADNIE BADA , POŚWIĘCA CHOREMU TYLE CZASU ILE WYMAGA,ŚWIETNY DIAGNOSTA,NIE OSZCZĘDZA NA BADANIACH,SKIEROWANIACH JAK WIDZI TAKĄ POTRZEBĘ, SAMA ROBI USG.JEST TO LEKARZ Z POWOŁANIA. A NEGATYWNE OPINIE SĄ OD TYCH OSÓB KTÓRE CHCĄ BYĆ MĄDRZEJSZE OD LEKARZY.ALE TO ICH STRATA. POLECAM

Pani doktor jet bardzo dobrym lekarzem .,nalezymy ja i mój mąż juz wiele lat.Doktor Skalska zdiagnozowala wczesnie na usg chorobe i po leczeniu ustapila, znajduje czas dla pacjenta potrafi go wysluchac.polecam Panią doktor

Już dawno nie spotkałam tak nieprzystępnego i nieprzyjemnego lekarza. Zero dialogu i kontaktu z pacjentem. Pani doktor sprawia, że pacjent czuje się winny, że w ogóle przychodzi na wizytę. Nie chciałabym ponownie mieć kontaktu z tym lekarzem.

Pani doktor zachowuje się jakby sama potrzebowała pomocy specjalisty może jest to związane z jej choroba. Nie polecam.

Pani doktor jest bardzo dobrym fachowcem z odpowiednim podejsciem do pacjenta.dzieki wiedzy i profesjonalnemu wykonaniu usg w pore stwierdzono u mnie chorobe z ktorej pani dr. mnie wyleczyla.

Jesli chodzi o tą panią "doktor" to nie polecam zero zaangazowania by pomóc pacjentowi j,est arogancka opryskliwa<te pozytywne komentarze> to chyba sama sobie pisze.Dlatego jeśli ktoś szuka lekarza z powołania to radze omijać ta panią szerokim łukiem

Pani doktor podchodzi do każdego pacjenta z sercem. Bada bardzo dokładnie przy każdej wizycie. Gdy zleciła mi badania u specjalistów bardzo dokładnie wytłumaczyła jak mam postępować. Pamięta niemalże każdego pacjenta i każdego traktuje w taki sam sposób. Jak dla mnie to lekarz z powołania. Polecam Panią doktor.

Lekarka możę i dobra ale nie umie się konkretnie wypowiedzieć i uzasadnić swojej odpowiedzi korzysta z internetu żeby udowodnić swoich racji . W ogóle nie słucha rodziców co mówią o dziecku.

pani doktor nie jest juz ta osoba co wczesniej, ma jakies "busujace hormony" chyba, nie jest juz taka mila i cierpliwa, szybko przyjmuje a niestety szybkosc nie idzie w parze z dobra djagnoza. Porszenie o skierowanie to juz wieksza filozofia. Oj chyba za duzo pacjentow ma pani doktor, przykro