dr n. med. Katarzyna Lubińska

Ortodonta, Stomatolog

Mój krzywy poperelowski zgryz poszedł w niepamięć :) . Cieszę się ogromnie, wizyta prywatna i w 100% profesjonalna. Dziękuję.

Polecam szczerze dr Kasie jest naprawdę świetna. Widać, że lubi swoją pracę. Myślałem, że z moimi zębami nic się już nie da zrobić, ale jednak udało jej się! Jestem w szoku, że teraz da się takie rzeczy robić. Paweł

Bardzo kompetentna ortodontka, co prawda "prostowanie" moich ząbków by ładnie wyglądały troszkę mi czasu zajęło, ale warto było. Doktor Kasia profesjonalnie podchodzi do każdej wizyty, po kilku konsultacjach i analizach w internecie potwierdziły się informacje które uzyskałam od znajomych, że pracuje na dobrych materiałach. Polecam.

Bardzo dobra ortodontka, zdecydowana i konsekwentna w tym co robi, polecam każdemu komu zależy na profesjonalnym podejściu do pacjenta i skutecznym "prostowaniu" ząbków.

Naprawdę polecam dr Kasię, leczenie trwało 1,5 roku ale było warto. Nareszcie mogę się uśmiechać szeroko.

Problemy z ząbkami załwiłam w jednym gabinecie. Pani Doktor Ewa Mazurek mi je wyleczyła a Doktor Kasia Lubińska założyła mi aparat i dziś mam zdrowe i proste ząbki polecam i pozdrawiam. Zadowolona pacjentka.

Ponad miesiąc temu zakończyłam leczenie ortodontyczne u doktor Lubińskiej, miałam założony aparat na górny łuk. Ocena mojej wady zgryzu wg.doktor jak najbardziej trafna. Ocena jak najbardziej pozytywna, polecam!

Ortodontka z powołania, bardzo miła. Leczenie przez nią prowadzone było skuteczne i dokładne. Było warto, polecam. Pacjentka Ania.

Bardzo miła ortodontka. Konkretna i rzeczowa, zna się na rzeczy. Tytuły naukowe bez powodu :). Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin