dr n. med. Katarzyna Lubińska

Ortodonta, Stomatolog

Wspaniały gabinet! Specjaliści na wysokim poziomie. Leczenie ortodontyczne i stomatologiczne przebiegło szybko i bezboleśnie. Wszystkim, którzy chcą mieć proste zęby i piękny uśmiech polecam dr Katarzynę Lubińską.

Pani doktor bardzo kompetentna. Profesjonalnie podchodzi do problemu. Wyjaśnia skrupulatnie sposób leczenia. Serdecznie polecam.

Bardzo miła Pani doktor,profesjonalne podejście do pacjenta godne zaufania.Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo polecam Panią Doktor, zaangażowana, kompetentna, umiała mi pomóc i dobrze zdiagnozowała. Bardzo dziękuję

Polecam dr. Wkoncu mogę się szeroko uśmiechnąć. Doktor bardzo dokładnie zajęła się moja sprawa i znalazła najbardziej odpowiednie rozwiązanie mojego problemu. Do tego przystępne ceny i uprzejmy personel

Bardzo kompetentna i profesjonalna pani doktor. Dokładnie tłumaczy problem i sposób leczenia. Poświęca mnóstwo uwagi

Cudna Pani Doktor. Polecam z całego serca. Profesjonalne podejście, trafna diagnoza, Nic dodać nic ująć. Oby było więcej takich lekarzy.

Pani Doktor bardzo kompetentna. To pierwsza ortodontka, która podeszła do mojej sprawy z zupełnie innym podejściem. Rozpoczęcie leczenia bardzo rzeczowo opisane, Pani Doktor świetnie tłumaczy jakie będą postępy i czego się spodziewać. Polecam z czystym sumieniem, to pierwszy ortodonta, który chce faktyczynie pomóc, a nie odsyła mnie z kwitkiem!

Wspaniałe podejście, trafna diagnoza i szybka pomoc w bólu. Do tego sympatyczny klimat, poczucie komfortu na wysokim poziomie. Polecam!

Mogę polecić Panią doktor, doświadczenie jak i profesjonalne podejście na wysokim poziomie. Bardzo szybko umuwiona wizyta z powodu zepsutego zęba a jeszcze szybsze wyleczenie go. Jak gabinet stomatologiczny to tylko ten.