Dodaj opinię Pokaż terminy

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Zajmuje ...

Zajmuje się leczeniem stomatologicznym dzieci i dorosłych oraz leczeniem ortodontycznym, aparatami zdejmowanymi i aparatami stałymi. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach naukowych.

Super ortodontka. Wszystko wyjaśniła, zaproponowała sposób leczenia. Z uśmiechem, sympatycznie, miło, w dobrych warunkach i po roku mam proste zęby. Polecam.

polecam w 100%, profesjonalne podejscie do pacjenta, bardzo sympatyczna i doswiadczenia. W końcu nie boje sie chodzic do stomatologa.

Bardzo polecam, byłam z dzieckiem. Doskonałe podejście do dzieci. Przyjmuje w Babicach Nowych w Formmed'zie. Doskonały stomatolog.

Bardzo polecam, byłam z dzieckiem. Doskonałe podejście do dzieci.
Przyjmuje w Babicach Nowych w Formmed'zie.
Doskonały stomatolog.