dr Katarzyna Madejska

Neurolog

Wysluchuje chorego. Wielu osobom uratowala zycie poniewaz jes bardzo dokladna. Zpacentami jes zaprzyjazniona,a ma ich wielu.Pracuje od rana do wieczora i na kase i prywatnie. Taki lekarz to skarb.

Pani dr uratowała mi życie, gdyby nie ona dzisiaj w najlepszym wypadku byłabym osobą niepełnosprawną, ale dzięki jej leczeniu całkowicie powróciłam do zdrowia.Jestem po zapaleniu opon mózgowych i mózgu.Polecam w 100%

Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.