lek. med. Katarzyna Małecka

Dermatolog, Wenerolog

Odwiedziłam wielu dermatologów zarówno w Warszawie jak i w Małopolsce. Ale po wizycie u Pani Dermtolog jestem w pełni spokojna-jako pacjentka-o przebieg leczenia. Empatia, szczegółowe informacje dotyczące dolegliwości oraz przebiegu leczenia, czas poświęcony na wytłumaczenie wszystkich pytań i cierpliwość oraz szczere zainteresowanie i chęć pomocy sprawia, że z czystym sumieniem: polecam! Jestem daleka od "hura optymizmu" w kazdej dziedzinie życia ale w tym przypadku mogę stwierdzić jedno: "oby więcej takich lekarzy w nasze kraju".