Katarzyna Maliszewska

Internista

Bardzo dobra Pani doktor, kompetentna, pomocna nawet w najtrudniejszych przypadkach zdecydowanie polecam.

Zgadzam się z poprzedniczką. Bardzo kompetentna Pani doktor. Zaskoczyła mnie tym, że bardzo dużo czasu poświęca każdemu pacjentowi. Wypytała mnie o historię moich chorób, dokładnie przebadała, dobrała odpowiednie leki. POLECAM!!!

nareszcie super lekarz.Przyszła do przychodni na ulicę Jagiellońską,i od razu zdobyła sympatie pacjentów.Kiedy byłam chora i miałam problemy ze zdrowiem to inna pani doktor w ogóle nie chciała ze mną gadać,twierdząc że mam iść do psychiatry.Dr Maliszewska zrobiła mi szereg badań podstawowych,ekg skierowanie do kardiologa,dała mi leczenie i czuje się coraz lepiej.Jest lekarzem na 6 polecam z całego serca.Mam nadzieje że zostanie tam na stałe bo na razie zastępuje inną doktor.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49