lek. dent. Katarzyna Marzec-Wojciechowska

Jakies 15 lat temu "Pani Doktor" rozwiercila mi zdrowego zeba a tego popsutego zostawila na pozniej. Jak sie w domu zorientowalem to jedyne co moglem zrobic to sie wkurzyc bo 18 letni szczawik nie moze przeciez nic zrobic... do sadu przeciez jej nie wezme bo nie ma jak udowodnic ze wiercila zdrowego. Poza tym wtedy te 50zl za wizyte to bylo dla mnie duzo pieniedzy wiec o adwokacie nie moglo byc mowy.

bardzo drogie usługi, proteza po trzech dniach popękała, jakość dobranych materiałów słabej jakości.

Trafiłem do doktor Wojciechowskiej przypadkiem, bardzo miła pani, jestem zadowolony z postępów leczenia

Miałam do wyrwania dwa zęby jednak Pani doktor poleciła mi ich leczenie i dzisiaj mogę cieszyć się zdrowymi i co najważniejsze swoimi zębami :):):) Dziękuje Bardzo!!!!:) Polecam :)

Niestety poza miłą "obsługą" reszta już nie jest tak dobra... Pani Doktor ma nieadekwatne ceny do świadczonych usług... Wydałam u niej mnóstwo kasy a efekty są niestety opłakane... zęby niby wyleczone a po krótkim czasie nadają się wyłącznie do ponownego leczenia:(((

Bardzo dobry stomatolog godny polecenia i zaufania. Leczę się u pani doktor od wielu lat i jestem zachwycony.

Leczyłem się u wielu stomatologów ale dopiero pani doktor kompleksowo rozwiązała mój problem przy tym nic mnie nie bolało.Bardzo miła i kompetentna.Gorąco polecam.

Ogólne wrażenie bardzo miła Pani doktor leczyłam się u niej 3 lata zostawiłam mnóstwo pieniędzy a efekty są takie , że teraz inni lekarze muszą po niej poprawiać , niewypełnione prawidłowo kanały stosowane wypełnienia pozostawiająco duzo do życzenia. Ceny zbliżone do warszawskich a jakość usłu.....

znam wszystkich dentystów w Opocznie gdyż strasznie się ich boję i muszę powiedzieć że Pani Wojciechowska jest super! dla takich panikar jak ja jest idealna, bardzo miła,kompetentna, potrafi doradzić ma bardzo dobre znieczulenie nie czuć nic! Polecam wszystkich ja już nie zmienię dentysty i będę chodzić tylko do niej!