Katarzyna Migoń

Dietetyk

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

Pani dietetyk na pierwszej wizycie poświęciła mi ponad godzinę czasu :) Udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytnia. Oprócz ustnych wskazówek dostałam kolorowy poradnik. Jadłospis jest dopiero na drugiej wizycie tak by najlepiej dostosować go do potrzeb. Dieta smaczna, potrawy łatwe do przygotowania. Polecam!!

Polecam panią Kasię. Dzięki diecie nie mam zaparć i wzdęć, świetnie się teraz czuję. Zniknęły wszystkie moje dotychczasowe bolączki. Bardzo miła i zawsze uśmiechnięta osoba. Byłam na wizycie w Chorzowie, gdzie panuje miła atmosfera i jest ładny wystrój wnętrza, co dodatkowo wpływa na jakość wizyty.

Pani dietetyk Kasia jest osobą kompetentną i budzacą zaufanie. Pomogła mi lepiej zrozumieć moją chorobę. Dzięki diecie ułożonej przez panią dietetyk wyrównał się mój poziom cukru, zrzuciłam 5kg i czuje się znacznie lepiej. Gorąco polecam tego zpecjalistę :)

Specjalista godny polecenia, całym sercem przy pacjencie, dostosowuje jadłospis to prywatnych potrzeb pacjenta, zachowując reguły zbilansowanej diety.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Chorzów"?

OASI VERDE Centrum Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego
Piekary Śląskie
Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
Szparagowa 19
44-141 Gliwice
AkaiMed Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne
Tarnogórska 213
Gliwice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)
41-500 Chorzów
Rydza Śmigłego 7
41-219 Sosnowiec
Instytut Dietetyki
43-100 Tychy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice
NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów