lek. med. Katarzyna Milanowska - Koloch

Zakres udzielanych świadczeń: ginekologia zachowawcza, prowadzenie ciąży, antykoncepcja, pobieranie wymazów do badań cytologicznych. Wykonuje również USG ginekologiczne na potrzeby wizyty oraz USG ciąży do 10 tygodnia, oraz od 30 tygodnia.

Zdecydowanie nie polecam. Antypatyczna i powierzchowna lekarka. Podejmuje decyzje i wydaje diagnozy bez choćby głębszej rozmowy i poznania historii choroby. Ewidentnie jej się spieszy i podchodzi do pacjentów "po łebkach". A jej stosunek do pacjenta wręcz odstręcza. Radzę omijać szerokim łukiem.