lek. med. Katarzyna Mruk

Endokrynolog, Internista

Długo leczyłam się u lekarza na NFZ , ale ponieważ nie przynosiło to efektów, przepisałam się do Pani doktor do SCM clinic. Muszę przyznać, że leczenie u tej lekarki to niebo a ziemia. Konkretna, rzeczowa i ma kontrolę nad moimi badaniami. Wyniki badań bardzo mi się poprawiły i co najważniejsze czuje się dużo lepiej. Bardzo polecam tego endokrynologa.

W 100 procentach polecam Panią doktor. Chodzę do niej regularnie do SCM clinic i śmiało powiem, że to najlepszy endokrynolog, jakiego do tej pory znalazłam. Ma rozległą wiedzę, dobrze dopasowuje lekarstwa do wyników badań. Do tego jest sympatyczna , a wizyty prowadzi z należytą uwagą i bez pośpiechu.

Doktor Mruk poleciła mi inna koleżanka, która leczy się u niej od lat w SCM clinic. Przyznam, że szłam bez przekonania , bo przy mojej chorobie nie potrafię zliczyć, u ilu byłam lekarzy i żaden nie potrafił poradzić sobie z moim ciągłym złym samopoczuciem. Naprawdę miłe zaskoczenie, Pani doktor całkowicie zmieniła mi lekarstwa i dawkowanie i wreszcie podziałało. Od czasu bycia pod jej opieką moje zdrowie diametralnie poprawiło się, mam dużo lepsze wnyki i co najważniejsze mam siłę do życia mimo choroby.

Do Pani doktor trafiłam do SCM clinic 2 miesiące po przechorowaniu Covida, z objawami bólu przedniej części szyi z promieniowaniem do ucha. Po badaniach szybko zdiagnozowała podostre zapalenie tarczycy, którego nabawiłam się najprawdopodobniej za sprawą wirusa. Pani doktor wdrożyła leczenie farmakologiczne, dzięki któremu po paru miesiącach mój stan uległ normalizacji. Po wynikach i moim samopoczuciu wnioskuje, że mnie wyleczyła. Bardzo doby lekarz.

Do SCM clinic do Pani doktor trafiłam z polecenia. Niedawno zdiagnozowano u mnie Gravesa – Basedowa i szukałam dobrego specjalisty. Na wstępie Pani doktor zaproponowała mi leczenie farmakologiczne, celem osiągnięcia prawidłowej wartości TSH oraz TRAb. Na razie widzę, że lekarstwa są skuteczne , bo moja forma i samopoczucie znacznie się poprawiły. O samej lekarce też wypowiem się pozytywnie, konkretna, bardzo szczegółowa i sympatyczna.