lekarz Katarzyna Mykita

Psychiatra

Tej pseudolekarce nalezy sie 0/10 i chodz emocje dawno juz opadly to nigdy nie zapomnę jak broniąc swojej pupillki która kiedyś płaciła jej za terapię lek.mykita wulgarnie wyzwala atakowania przez nie dwie dziewczynę od prostytutek itp..aż dziewczyna rozplakała się i wyszła. Zrobiłem to samo i wyszedłem bo nie chciałem tego typu terapię. Inna sprawa że grupa trwała ledwie godzine więc nie dla każdego starczało czasu a w listach obecnosci do których lek.zmuszała nas do ich podpisywania było to 2h na papierku.Sprawdzal em też z ciekawości jedną rzecz pisząc do tej instytucji maila- pani mykita nie jest członkiem żadnego towarzystwa psychologicznego i psychiatrycznego.Natomiast powyższe opinię pisała opłacona firma marketingową, co widać po jednorodnym stylu wypowiedzi i co świadczy źle o lekarzu, ktory jak tonacy brzytwy się chwyta, żeby zachować jakotaka reputację.Poza tym tamtej grupy już nie ma, gdyż nikt nie mógł wytrzymać ciągłego zarozumialstwa i ataków pani mykita.Ogólnie kobieta ma problemy że sobą, co widać po takim zachowaniu i nieprzestrzegabiu tajemnicy zawodowej, kiedy pani katarzyna mykita widząc mnie na przystanku tramwajowym zaczęła głośno się śmiać, że ten dziki facet chodził do niej na grupę, a ona jest terapeuta.NORMALNIE PODESZŁYM DO POBLISKIEGO SKLEPU, ŻEBY NIKT ŻE ZNAJOMYCH MNIE CZASEM NIE WIDZIAŁ...Dlatego też proszę wszystkich poszkodowanych przez ta wulgarny panią pod mojego maila.Może pozew zbiorowy albo coś? Pozdrawiam Wszystkich poszkodowanych, a nie pozdrawiam ludzi niekulturalnych i niekompetentnych.Była to szczera nie zakupiona opinia ku przestrodze.

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza wszystkim.

Zdecydowanie mogę polecić tego lekarza wszystkim.

Każdemu życzę takiego lekarza!Po godzinnej rozmowie pomogła mi zrozumieć mój problem, przypisała odpowiednie leki co pozwoliło mi się pozbierać.

jakoś nie mam wspaniałego nastroju po wizycie

jakoś nie mam wspaniałego nastroju po wizycie

bardzo dobry lekarz i psychoterapeuta, spokojna i opanowana, znajaca leki najnowszej generacji