lekarz Katarzyna Nawrocka

1,3
1,3

ta kobieta to postrach, jak raz się do niej pójdzie to potem latami nie można takiej osoby zaciągnąć do dentysty, miła bywa tylkodlaznajomych, siostrze też usunęła nie tego zęba co trzeba, też innego leczyła, ja u niej dwa razy byłam, bo jedyny dentysta w okolicy i odtąd od 10 lat nie odważyłam się iść do dentysty,nawet jesli coś bolało. po wizycie u niej trzeba iść do psychologa na terapię z powodu fobii stomatologicznej. uciekać od niej gdzie pierz rośnie! uff na szczęście są już inni dentyści w okolicy.

po prostu koszmar brak podejścia i tylko naciąganie na kasę.Takie gabinety powinni likwidować

Odradzm poniewaz poszedlem z bolem innego zeba a wyleczony zostal inny. Po kilku dniach wybralem sie do innego stomatologa i okazuje sie ze nic nie trzeba leczyc:) Pani Nawrocka stwierdzila 5 zebow do leczenia. Zdecydowanie odradzam