dr n. med. Katarzyna Nowak

Laryngolog

Leczę się u Pani dr Nowak od 2009 roku i złego słowa nie mogę powiedzieć o tym lekarzu. Kompetentna, zawsze chętna do pomocy, miłą i serdeczna. Byłam prywatnie i na NFZ. Muszę być pod stałą opieką laryngologa do końca życia więc odwiedzam lekarza regularnie i zawsze jest taka sama. Polecam z czystym sumieniem!

Ocena dotyczy wizyty na NFZ (szpital na Przybyszewskiego, dziś już tam nie pracuje). Po 4 godzinach oczekiwania w kolejce na przyjęcie w trakcie zaledwie 3 minutowej wizyty i owszem Pani doktor zajrzała do nosa, ucha...jest delikatna i nawet sympatyczna. Nie mniej na moje pytanie co to może być Pani doktor nie umiała odpowiedzieć. Nie zaproponowała żadnego leku. Na odchodne usłyszałam, że to refluks, a z tym nie do nich. Kilka miesięcy później inny lekarz w tej samej placówce o refluksie nawet nie napomknął. Zapisał mi fanipos do nosa - też nie trafił, ale przynajmniej trzymał się dziedziny (laryngologii) a nie dla zbycia przekierowywał mnie na tory gastroskopii ;)

Doskonały diagnosta , wspaniały operator. Duża kultura. Pełen profesjonalizm , niezależnie czy wizyta realizowana w ramach NFZ , czy prywatnie. Doskonały sprzęt. Pomogła mnie w przewlekłym nieżycie nosa oraz chrapaniu. Polecam. Ceny przystępne. Dogodne terminy. Gabinet wspaniały . przestronny i schludny.

Pomogła mnie w przewlekłym nieżycie nosa oraz chrapaniu.
Polecam. Ceny przystępne. Dogodne terminy.
Gabinet wspaniały . przestronny i schludny.

Pani Doktor w sytuacjach W zawsze przyjmowała od ręki, bardzo uprzejma, dokładna. Nie było problemu z badaniami

Nie polecam,brak podejscia do pacjenta,relacja na zasadzie klienta/kasa!Namawianie do wizyt w gabinetach dentystycznych jej córek.Wmawianie,ze zły zgryz i aparat zaleca.Jestem oburzona brakiem empatii tej pani!! zapisane leki nie mówione.

Syn miał problemy z gardłem i znacznie powiększone węzły chłonne.Był u kilku lekarzy i tyle samo było diagnoz (włącznie z chłoniakiem).Skontaktowałam się późnym wieczorem z panią dr i jeszcze tego samego dnia przyjechała wieczorem do gabinetu.Postawiła trafna diagnozę,syn trafił na oddział chorób zakaźnych, a po 2 tygodniach był zdrowy.Dziękuję.

Wspaniała Pani Doktor Nic dodać nic ująć, godna polecenia

Wspaniała Pani Doktor
Nic dodać nic ująć, godna polecenia

Super lekarz, polecam! Bardzo kompetentna i sypatyczna Pani Doktor!

Super lekarz, polecam! Bardzo kompetentna i sypatyczna Pani Doktor!

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, a przy tym miła, kulturalna, otwarta i kontaktowa kobieta. Potrafi rozmawiać z pacjentem, bardzo wnikliwie analizuje dolegliwości. To nie pierwszy laryngolog, do którego trafiłam ze swoimi problemami, ale wygląda na to, że pierwszy który mi naprawdę pomoże.

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego poznałem w swoim zyciu. Skończyło się na 1 wizycie prywatnej płatnej. Opatrunki na uchu robione miałem już gratis przez 3 tygodnie. SUPER. Gdyby nie ta Pani doktor która postawiła znakomitą diagnozę musiałbym mieć nacinane ucho, a obyłlo się bez tego .

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Poznań"?

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

ulica Dolna Wilda 16 A/5
61-552 Poznań

Szpital Kliniczny Im.H.Swiecickiego UM Im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu
60-355 Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań