dr n. med. Katarzyna Nowak

Laryngolog

Syn miał problemy z gardłem i znacznie powiększone węzły chłonne.Był u kilku lekarzy i tyle samo było diagnoz (włącznie z chłoniakiem).Skontaktowałam się późnym wieczorem z panią dr i jeszcze tego samego dnia przyjechała wieczorem do gabinetu.Postawiła trafna diagnozę,syn trafił na oddział chorób zakaźnych, a po 2 tygodniach był zdrowy.Dziękuję.

Wspaniała Pani Doktor Nic dodać nic ująć, godna polecenia

Wspaniała Pani Doktor
Nic dodać nic ująć, godna polecenia

Bardzo miła Pani, czasami nie trafia z diagnozą, ale podejście do człowieka wzorowe!!!!

Super lekarz, polecam! Bardzo kompetentna i sypatyczna Pani Doktor!

Super lekarz, polecam! Bardzo kompetentna i sypatyczna Pani Doktor!

POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAMPOLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAMPOLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAMPOLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAMPOLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAMPOLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAMPOLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAMPOLECAM POLECAM POLECAM POLECAM POLECAM

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego poznałem w swoim zyciu. Skończyło się na 1 wizycie prywatnej płatnej. Opatrunki na uchu robione miałem już gratis przez 3 tygodnie. SUPER. Gdyby nie ta Pani doktor która postawiła znakomitą diagnozę musiałbym mieć nacinane ucho, a obyłlo się bez tego .

Zdecydowanie polecam Panią Laryngolog - męczyłem się kilka lat , po zabiegu wykonanym przez Panią doktor ( udrożnienie nosa)odzyskałem dobre samopoczucie.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, a przy tym miła, kulturalna, otwarta i kontaktowa kobieta. Potrafi rozmawiać z pacjentem, bardzo wnikliwie analizuje dolegliwości. To nie pierwszy laryngolog, do którego trafiłam ze swoimi problemami, ale wygląda na to, że pierwszy który mi naprawdę pomoże.

Kolejna moja wizyta u Pani Doktor i diagnoza w 100% trafna wraz z zastosowanym leczeniem. Pełen profesjonalizm. Polecam

Najlepszy lekarz u jakiego mialem okazje sie leczyc! Fachowe podejscie, ogromna wiedza!!!