lek. dent. Katarzyna Nowakowska

Pani doktor Nowakowska to bardzo miła i pomocna dentystka . Każda wizyta w gabinecie to zadowolenie pacjenta. Pełen profesjonalizm , gorąco polecam!!!

Pani doktor Nowakowska to bardzo miła i pomocna dentystka .
Każda wizyta w gabinecie to zadowolenie pacjenta.
Pełen profesjonalizm , gorąco polecam!!!

Pani doktor Nowakowska to wspaniała osoba bardzo mi pomogła. Polecam to fachowiec. Zawsze wychodzę zadowolona i oczywiście uśmiechnięta po wizycie.

Bardzo dobra dentystka przelamala strach przed dentysta i bardzo pomogla polecam . Pelen profesjonalizm i mila obsluga

Pelen profesjonalizm i mila obsluga

Za każdym razem, gdy coś poważnego się dzieje, przyjmuje mnie od razu bez względu na napięte terminy. Bardzo delikatna i uprzejma.

Godny polecenia fachowiec szczególnie dla osób mających wielkie obawy przed otwarciem ust przed dentystą .Doktor Nowakowska jest profesjonalistką w każdym calu o łagodnym i ujmującym podejściu do pacjenta co czyni wizytę bezstresową.